Filtry
Cena produktu
Producent
Dostępność
Wysokość buta
Materiał cholewki
Sposób mocowania
Wyściółka ocieplająca
Membrana
Buty Under Armour

Ten dział naszego sklepu zawiera nowoczesne męskie buty firmy Under Armour. Marka ta założona została w 1996 roku przez Kevina Planka. Nie mogąc znaleźć odzieży sportowej, odpowiadającej wymaganiom, które stawiały przed nim występy dla drużyny uniwersyteckiej, postanowił sam ją stworzyć. Początkowo firma zajmowała się wytwarzaniem koszulek sportowych, z czasem rozwinęła swoją działalność i jest dziś jednym z przodujących producentów sprzętu sportowego, w tym obuwia.  

Przy tworzeniu butów projektanci Under Armour kierują się tą samą filozofią, co w wypadku pozostałego asortymentu firmy. Tworzą produkt najwyższej jakości, wykorzystując najnowsze materiały i technologie dostępne na rynku, aby zapewnić użytkownikom odzież mogącą sprostać największym wymaganiom. Amerykańska marka rozwija także swoją ofertę odzieży projektowanej dla służb mundurowych. W swojej ofercie Under Armour posiada buty taktyczne. Niezwykle lekkie i wygodne, zapewniają wysoki komfort użytkowania podczas wielogodzinnego użytkowania w wymagających warunkach. Wodoodporna wyściółka umożliwia sprawne odprowadzanie potu na zewnątrz, blokując jednocześnie przenikanie wilgoci do środka buta, a antybakteryjne wkładki Ortholite dają poczucie wygody i suchości. Amortyzująca gumowa podeszwa EVA, dzięki niskoprofilowemu bieżnikowi, zapewnia odpowiednią przyczepność i stabilność. Gumowe nadlewki chronią palce i pięty przed urazami. Warstwa zewnętrzna obuwia może być wykonywana zarówno z wysokiej jakości skóry licowej, jak i zaawansowanych materiałów syntetycznych, zmniejszających jego ogólną wagę.  

Buty Under Armour świetnie sprawdzają się podczas zwykłej służby, jak i treningów. Lekkie i oddychające, zmniejszają wysiłek związany z typowymi codziennymi zadaniami. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że sprawdzają się w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych i doceniane są przez użytkowników z całego świata. Szukając nowoczesnego, innowacyjnego obuwia sportowego i taktycznego nie zapomnij zapoznać się z gamą męskich butów Under Armour na stronie Military.pl.

Rozwiń

Buty Under Armour (Ilość produktów: 4)

Filtruj
${quantity} Produkty do porównania