Opinie: 1

Kubek termiczny Contigo West Loop 0,47 l - czarny mat (1000-0289)

Producent: Contigo EAN: EAN: 840276159916
125,00 zł 149,99 zł
Powiadom o dostępności
Dostawa: 0,00 zł
wysyłka: natychmiast!
Dostępne wersje produktu
Opis

Kubek termiczny Contigo West Loop 0,47 l - czarny mat (1000-0289)

Kubek termiczny West Loop Contigo z systemem Autoseal, który zapewnia 100% szczelność przed przeciekaniem oraz z systemem automatycznego zamykania, który gwarantuje ochronę przed rozlaniem płynu. Wykonany ze stali nierdzewnej wolnej od BPA.

Kubek jest bardzo trwały i odporny na uderzenia czy wgniecenia. Doskonale wyprofilowany kształt ułatwia trzymanie kubka jedną ręką np. w czasie jazdy samochodem.

Podwójne ścianki wykonane w technologii próżniowej mają bardzo dobre właściwości izotermiczne, gwarantując przy tym utrzymanie ciepłego napoju przez 4h, a zimnego nawet przez 12h.

Technologie Contigo:

AUTOSEAL® to opatentowany system zamknięcia, który zamyka się automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami, gwarantując 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem płynu. Korzystamy z niego w ten sposób, że wciskając przycisk otwieramy zawór, przez który może wydostać się płyn. W momencie wypuszczenia kubka z ręki czy zwolnienia przycisku, zawór automatycznie zostanie zamknięty i rozlanie płynu jest niemożliwe.

Technologia próżniowa, w której wykonano kubek polega na tym, że podwójne ścianki kubka pozbawione są gazów (przestrzeń między ściankami wypełnia próżnia). Daje nam to świetne właściwości izotermiczne, jednocześnie zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na kubku przy dużych różnicach temperatur. Kubki wykonane w tej technologii utrzymują ciepłe płyny do czterech godzin a zimne nawet do dwunastu.

Dane techniczne
Pojemność: 0,47 l
Materiał: stal nierdzewna
Kolor: czarny mat
Wymiary (wysokość x średnica dna): 200 x 65 mm
Producent: Contigo, USA

Opinie o produkcie (1)

Dodaj własną opinię
Marek, December 13, 2019 13:07
Bardzo dobry kubek, nie przecieka i trzyma ciepło ogólnie dobra jakość wykonania

Produkty podobne

PROMOCJE W TEJ KATEGORII

${quantity} Produkty do porównania