Opinie: 0

Maska antysmogowa Med Patent Sport

Producent: Med Patent EAN: 2001308310004
179,99 zł
Dostawa: 0,00 zł
wysyłka: Brak towaru
Opis

Maska antysmogowa Med Patent Sport

Maska antysmogowa nowej generacji, dedykowana dla osób uprawiających sport na powietrzu. Zabezpiecza układ oddechowy przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów. Wykonana została z miękkiego neoprenu, aby zapewnić maksymalne dopasowanie do kształtu twarzy. Mocny rzep sprawia że maska trzyma się w miejscu nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Maskę wyposażono w zawory wydechowe o zwiększonej przepustowości, które ułatwiają oddychanie oraz odprowadzają wilgoć.

Filtr z aktywnym węglem klasy N99 zatrzymuje ponad 130 rodzajów zanieczyszczeń takich jak: kurz, pył węglowy, dym tytoniowy, spaliny, naskórek zwierząt czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - skuteczność na poziomie 99%.

Aktywny węgiel zatrzymuje niebezpieczne dla organizmu związki chemiczne. Technologia meltblown, nadaje włóknom bawełny świetne właściwości filtracyjne.

W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza, filtr należy wymieniać co 20-50 godzin.

Do bieżącego monitorowania stanu zanieczyszczenia powietrza oraz zużycia filtra w masce antysmogowej, producent udostępnił darmową aplikację MEDPATENT. Aplikacja korzysta z danych dostarczanych przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (GIOŚ), które są aktualizowane co godzinę. Funkcja monitorowania zużycia filtra w aplikacji jest kompatybilna wyłącznie z maskami antysmogowymi MEDPATENT Normal i Sport.

Rozmiar: uniwersalny
Producent: Med Patent, Polska

Warto dokupić

Opinie o produkcie (0)

Dodaj własną opinię
Rekomendowane

Produkty podobne

${quantity} Produkty do porównania