Waluta

Latarki

Schowaj Czytaj więcej

W sklepie Military.pl znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju latarek, dedykowanych do wielu turystyczych i sportowych aktywności. W ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne latarki ręczne, jak i silne latarki czołowe, które sprawdzają się zarówno w pracy, jak i podczas uprawiania np. joggingu.  Mocna i wytrzymała latarka powinna się ona znaleźć w Twoim plecaku, także jeśli lubisz podróżować – zarówno na dalsze wypady, jak i krótkie, weekendowe np. na biwak. Wytrzymałą i wielofunkcyjną latarkę dobrze jest mieć również na co dzień, jako uzupełnienie EDC. Przystępując do zakupu latarki warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech tych urządzeń.

 

Podczas wybierania latarki bardzo istotnym parametrem jest moc oddawanego światła. Natężenie emitowanego światła jest określane w lumenach. To dzięki nim można określić, jak mocno będzie świecić. Posiadamy wiele modeli o różnej mocy światła, aby każdy z naszych klientów wybrał latarkę w zależności od przewidywanego użytkowania. W zależności od modelu latarki mają także różne tryby pracy i funkcje. Najczęściej spotykane są 2 tryby: maksymalny, podczas którego wykorzystywane jest 100% mocy latarki i oszczędny wykorzystujący tylko 25% mocy. Możliwe jest również dokonanie wyboru, z jaką intensywnością latarka ma emitować światło. Oprócz trybów intensywności wywarzanego światła latarki mają również funkcję nadawania sygnału SOS. Jest to bardzo przydatna funkcja, która może się przydać podczas nieszczęśliwego wypadku lub zabłądzenia. Dając wyraźny komunikat SOS za pomocą latarki, ułatwisz pracę poszukiwaczom lub ratownikom medycznym. W łatwym użytkowaniu pomagają przyciski umieszczone w strategicznych miejscach. Dobrze ulokowany włącznik pozwala na obsługę latarki za pomocą tylko jednej ręki. Często także w okolicy włącznika umieszczone są diody informujące o stopniu naładowania latarki. Różnokolorowe diody przekazują informację o tym, w ilu procentach naładowany jest akumulator lub bateria. Dzięki diodom łatwo możesz określić, ile jeszcze czasu pracy pozostało do kolejnego ładowania. Pozwala to zadbać o to, aby latarka była ciągle gotowa do użycia. Wiele modeli latarek jest wyposażonych w timery, czyli automatyczne wyłączanie po upłynięciu określonego czasu.  

 

Latarka, która będzie wykorzystywana podczas podróży, powinna być niewielkich rozmiarów oraz lekka. Tak, byś bez problemu zmieścił ją w bagażu lub kieszeni. Wiele modeli latarek jest wyposażonych w klips, za pomocą którego możesz je przymocować do spodni lub w miejsce pozwalające na przewleczenie sznurka i przytroczenie do plecaka. Zarówno w latarkach stosowanych na co dzień, jak i w latarkach przeznaczonych dla policji lub na podróże ważna jest ich wytrzymałość. W ofercie sklepu Military.pl znajdziesz latarki wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów. Korpusy latarek wytwarza się z twardych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Bardzo często wykorzystywane jest do tego aluminium lotnicze. Gdy dojdzie do przypadkowego uderzenia lub upadku, wnętrze latarki będzie zabezpieczone przez wytrzymały korpus. W celu wygodnego użytkowania z latarki korpus zazwyczaj pokryty jest antypoślizgową fakturą. Dzięki temu możesz pewnie i stabilnie trzymać uchwyt latarki, nawet posiadając wilgotne dłonie. Aby zabezpieczyć wnętrze latarki oraz diody, które się tam znajdują, szybka wykonywana jest z utwardzonego szkła. W celu zminimalizowania strat światła szybka pokrywana jest powłoką antyrefleksyjną oraz powłoką zabezpieczającą przed zarysowaniem. 

 

Wszystkie latarki, niezależnie czy są to czołówki czy klasyczne urządzenia dostępne w naszym sklepie są wykonywane z dużą dbałością o szczegóły. Duży wybór modeli niezawodnych, wielofunkcyjnych latarek pozwoli, abyś znalazł idealny produkt dla siebie.

883 produkty

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 69,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 769,00 zł
  Oszczędzasz 170,00 zł
  Porównaj
 3. Wysyłka: Natychmiast
  279,00 zł 329,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
  Porównaj
 4. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
  Porównaj
 5. Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł 719,00 zł
  Oszczędzasz 220,00 zł
  Porównaj
 6. Wysyłka: Natychmiast
  9,99 zł 12,00 zł
  Oszczędzasz 2,01 zł
  Porównaj
 7. Wysyłka: Natychmiast
  84,99 zł 115,00 zł
  Oszczędzasz 30,01 zł
  Porównaj
 8. Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł 39,99 zł
  Oszczędzasz 4,99 zł
  Porównaj
 9. Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł 359,00 zł
  Oszczędzasz 120,00 zł
  Porównaj
 10. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 59,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
  Porównaj
 11. Wysyłka: Natychmiast
  1 299,00 zł 1 399,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
  Porównaj

883 produkty

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
 71 347 47 71