Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta
 • Multitoole

  W poniższej kategorii przedstawiamy naszą szeroką ofertę multitooli stworzonych zarówno do przydomowego majsterkowania, jak i wielu innych wymagających prac.

  Multitool to nowoczesny i wielofunkcyjny zestaw narzędzi, którego podstawowym elementem są mocne, składane kombinerki, które połączono z innymi narzędziami takimi jak: śrubokręt, pilnik, nożyczki, przecinak do drutu, piła, przyrząd do zdejmowania izolacji, miarka, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek oraz wiele innych. Wszystkie te umieszczone zostały w jednym, mieszczącym się w dłoni, kompaktowym urządzeniu, które można włożyć do kieszeni spodni i użyć w dowolnej chwili. To doskonałe narzędzie wielofunkcyjne z pewnością przyda się w domu, w ogrodzie, w warsztacie samochodowym, na budowie oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego zestawu do każdej pracy.  

  W ofercie sklepu Military.pl znajdują się jedne z najlepszych na rynku multitooli firmy Leatherman. Występują one w kilkunastu wersjach, a każda z nich wyposażona jest w inne funkcje i narzędzia. Poszukując odpowiedniego modelu dla siebie lub kogoś bliskiego powinieneś szczególnie zwrócić uwagę na zadania, do jakich będzie on używany. Jeśli potrzebujesz narzędzia do codziennej, intensywnej pracy to warto wybrać model większy np. z serii Heavy-Duty Tools. Są to modele o większej wadze, wytrzymałości i z dużą ilością niezbędnych do ciężkiej pracy narzędzi. Modele te są także często wybierane przez służby mundurowe. Doskonale sprawują się w roli multitooli wojskowych. Jeśli jednak poszukujesz narzędzia wielofunkcyjnego do drobnych, przydomowych prac i majsterkowania to zachęcamy do przejrzenia innych serii. Z polecanych modeli warto wymienić Leatherman Wave oraz Signal, które cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Co ważne, jako wyłączny i oficjalny dystrybut marki Leatherman zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalny serwis, który realizuje długą, bo aż 25-letnią gwarancję producenta. 

  W ofercie sklepu Military.pl dostępne są także multitoole marki Victorinox, Gerber oraz kilku innych. Wybierając narzędzie wielofunkcyjne, zwróć uwagę na opis produktu, dane techniczne, wymiary, wagę oraz spis wszystkich narzędzi, w które został wyposażony. Warto również przejrzeć dodatkowe akcesoria. Do wielu z naszych modeli dołączane jest etui, które umożliwia wygodne i bezpieczne przenoszenie toola np. na pasie.

  Multitool może występować także w formie niewielkiego breloka, a także karty. Zaletą multitooli breloków jest bez wątpienia ich rozmiar, który sprawia, że mogą być noszone przy kluczach i użyte w dowolnej chwili. Z drugiej strony karta multitool to świetna opcja jako uzupełnienie przedmiotów codziennego użytku (EDC). Noszona w portfelu, plecaku lub e nerce nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a może się przydać w sytuacji niespodziewanych awarii. Narzędzia takie jak brelok multitool i multitool karta znajdziesz w zakładce “mikronarzędzia”. Multitool jest również świetnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny. Poszukujesz idealnego multitoola na rower lub na wyprawy turystyczne? A może interesuje Cię multitool wojskowy? Wszystkie znajdziesz na stronie sklepu Military.pl. Serdecznie zapraszamy!