MĘSKIE PREZENTY

Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Waluta

Wykrywacze metali Quest

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Rozróżnianie obiektów
Tryb PinPoint
Wodoodporność sondy

17 produktów

na stronę
 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1189,00 zł
  Porównaj
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1369,00 zł 1668,00 zł
  Oszczędzasz 299,00 zł
  Porównaj
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1649,00 zł
  Porównaj
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  919,00 zł
  Porównaj
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  529,00 zł
  Porównaj
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  3049,00 zł 3528,00 zł
  Oszczędzasz 479,00 zł
  Porównaj
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł 1398,00 zł
  Oszczędzasz 299,00 zł
  Porównaj
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
  Porównaj
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1199,00 zł
  Porównaj
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  959,00 zł
  Porównaj

17 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz wykrywacze metalu firmy Quest. Sprzęt tego typu polecany jest wszystkim poszukiwaczom hobbystom, zarówno tym początkującym, zaawansowanym, jak i doświadczonym profesjonalistom, używającym sprzętu tego typu w pracy. 

Quest Metal Detectors to amerykański producent wykrywaczy metali, mający swą siedzibę w Kalifornii. Firma została założona przez entuzjastów poszukiwania cennych znalezisk, którzy byli niezadowoleni z ówczesnych detektorów dostępnych na rynku, stąd postanowili stworzyć produkty w pełni spełniające ich wymagania. I tak też od lat firma zajmuje się produkcją urządzeń do wykrywania metali, sponsoruje też wiele imprez propagujących tę pasję na całym świecie.

Detektory metalu działają dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Fale emitowane przez wykrywacz odbijają się od metalowego obiektu skrytego w ziemi. Te odbicia są następnie sygnalizowane użytkownikowi najczęściej za pomocą dźwięków i na ekranie wyświetlacza. Oferta firmy Quest to wykrywacze metali do amatorskiego użytku oraz zaawansowane modele o rozbudowanych możliwościach. Podstawowa seria cechuje się prostotą użytkowania, czytelnymi wyświetlaczami i uniwersalnym wyjściem audio, pozwalającym podłączyć słuchawki. W ofercie amerykańskiej firmy Quest znajdziesz lekkie wykrywacze, które w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika można bardziej złożyć bądź rozłożyć (od 80 do 130 cm). Wykrywacze te mają kilka fabrycznych trybów oraz funkcję Pipoint do precyzyjnego zlokalizowania artefaktu. Wykrywacze Quest wyposażone są w podświetlany wyświetlacz i mają wbudowany akumulator Li-Po, który ładujemy za pomocą kabla USB. Quest posiada w swojej ofercie także detektory, które z powodzeniem pozwalają na pracę w wodzie – słodkiej lub słonej z zanurzeniem do 6 m. Z kolei wygodna aplikacja łącząca się ze smartfonem, pozwoli Ci na oznaczenie swojej trasy i miejsc znalezisk. W ofercie producenta znajdziesz także wygodne ręczne wykrywacze metali, tzw. szperacze, których celem jest precyzyjne namierzanie przedmiotów w wykopanej ziemi. Praktyczna dioda, w jaką wyposażony jest szperacz, oświetli Ci miejsce pracy. 

Wykrywacze Quest są znakomitym pomysłem na prezent zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zabawa w poszukiwanie skarbów to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a może również przerodzić się w fascynującą pasję. Odkrywanie znalezisk zachęca do poznawania ich historii i poszerza wiedzę o dawnych czasach. Mając już wybrany detektor, warto pomyśleć o dodatkowych akcesoriach, dzięki którym czas spędzony na poszukiwaniach będzie efektywniejszy, a samo użytkowanie sprzętu wygodniejsze. Warto zadbać o wygodne transportowanie wykrywacza, co zapewni Ci odpowiedni pokrowiec lub plecak. Oddzielna torba będzie także niezastąpiona w transportowaniu znalezisk. W skuteczniejszym poszukiwaniu skarbów pomogą Ci z kolei takie narzędzia jak łapatka-sitko, nożołopatka czy saperka. Warto również pamiętać o zabezpieczeniu wykrywacza, do czego przydadzą się np. różnego typu osłony cewki czy też osłony na panel sterujący, chroniące go przed deszczem. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71