Maskowanie snajpera

Schowaj Czytaj więcej

Odzież militarna w kamuflażu, skutecznie chroni nas przed wzrokiem przeciwnika, dzięki czemu unikniemy wykrycia, a odpowiednio dobrane i skomponowane ubranie wojskowe do otaczającego nas środowiska, da nam poczucia wtopienia się w tło. Jeżeli pełnisz dodatkowo rolę snajpera w airsoftowych grach terenowych, konieczne jest zaopatrzenie się w elementy maskowania snajpera, takie jak siatka maskująca, włóczka maskująca czy farby maskujące. Ukrywanie się przed wrogiem bez bycia zauważonym i możliwość oddania celnego strzału jest kluczowe. Bardzo ważna jest sztuka kamuflażu i ukrywania się. Ze względu na charakter tego, co robią, snajperzy muszą pozostać niezidentyfikowani. Elementy maskowania snajpera znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym Military.pl. 
 

Szukając farby maskującej, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Fosco. W ofercie tego producenta znajdziemy szybkoschnące farby na bazie żywicy alkidowej. Farba maskująca Fosco idealnie sprawdzi się do maskowania airsoftowej repliki, oporządzenia a nawet pojazdów. Jeżeli chcesz by pomalowana warstwa niwelowała odblaski i pochłaniała promienie słoneczne, używaj matowych farb maskujących. Zaleca się by nakładać farby na świeżym powietrzu bądź w wentylowanym pomieszczeniu, natomiast w celu zmycia farby można użyć rozpuszczalnika nitro. 
 

Wydajne farby znajdziemy też ofercie niemieckiego producenta MFH. Po zastosowaniu farb MFH, pomalowanych przedmiotów można dotykać już po 20 minutach, natomiast całkowite wyschnięcie farby następuje po około 14 godzinach.  
 

Na Military.pl znajdziecie także strój maskujący typu Ghillie. Jest rodzaj stroju w kamuflażu przeznaczonego do maskowania górnej części ciała, głowy i ramion, a także repliki karabinu, aparatu fotograficznego, kamery czy naszego schronienia. Zaprojektowany jest w taki sposób, by jak najbardziej przypominał otoczenie w tle, takie jak liście, śnieg lub piasek. Zwykle jest to ubranie wykonane z włóczki maskującej, siatki lub tkaniny pokrytej luźnymi paskami płótna, tkaniny lub sznurka, które mogą przypominać liście i gałązki. Opcjonalnie strój może być wzbogacony skrawkami naturalnych liści. 
 

Miłośnicy airsoftu i fotografowie przyrody mogą nosić kombinezon maskujący, aby wtopić się w otoczenie i ukryć się przed niepożądanym wzrokiem. Osłona tego typu zapewni nam też skuteczną ochronę przed słońcem. Kombinezon nadaje konturowi użytkownika trójwymiarowe rozmycie, czego nie można osiągnąć samym umundurowaniem w kamuflażu. Odpowiednio wykonany kombinezon będzie poruszał się na wietrze w taki sam naturalnie wyglądający sposób, jak otaczające go liście. Niektóre kombinezony typu ghillie są wykonane z lekkiego i oddychającego materiału, umożliwiając tym samym noszenie koszuli pod spodem. 
 

W naszym sklepie internetowym spotkacie też taśmy i siatki maskujące, dzięki którym zakamuflujecie swój airsoftowy karabinek, oporządzenie taktyczne, aparat fotograficzny czy, k kamerę. Ofertę siatek maskujących znajdziecie u takich producentów jak Mil-Tec czy Helikon. Taśmy składają się z elastycznych włóczek maskujących, dzięki czemu są łatwe w montażu. Dobrą siatkę maskującą charakteryzują takie cechy jak wytrzymałość, odporność na przetarcia i rozdarcia oraz bezszelestność w użytkowaniu. Włóczki maskujące wykonane z materiałów najwyżej jakości zapewnią długą żywotność i wielorazowy użytek.

138 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł 219,00 zł
  Oszczędzasz 29,01 zł
  Porównaj

138 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący