Waluta

Naszywki wojskowe

Schowaj Czytaj więcej

Na początku XIX wieku, wojsko brytyjskie zaczęło oznaczać mundury żołnierzy jednolitymi naszywkami, które służyły do identyfikacji jednostki. W kolejnych latach naszywki oznaczające rangę lub przynależność do oddziału stały się ważnym elementem mundurów wojskowych wszystkich liczących się armii świata. Tuż po zakończeniu II wojny światowej znacznie zwiększono ich produkcję, a dzięki pojawieniu się nowych technologii i mocnych, syntetycznych materiałów naszywki wojskowe zaczęły cechować się wysoką trwałością oraz jakością wykonania. Służyły przede wszystkim wskazywaniu rangi żołnierza, rodzaju wojska czy gloryfikacji jego osiągnięć, których dokonał podczas swojej kariery wojskowej. Po wielu latach naszywki militarne stały się na tyle popularne, że zaczęły być noszone przez cywili. Naszywki obecnie są stosowane nie tylko przez osoby powiązane z militariami, ale także przez fanów zespołów muzycznych czy kluby motocyklowe.  

W ofercie sklepu Military.pl posiadamy szeroki wybór naszywek na ubrania, które przedstawiają oznaczenia jednostek specjalnych, wskazują na grupę krwi, a także wiele innych w tym humorystycznych modeli. Mogą być przyczepione do mundurów, plecaków, czapek i innych elementów wyposażenia. Niektóre z nich wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami jak np. pokrycie fluorescencyjnym tworzywem, które świeci w ciemności. W naszej ofercie są też modele wykonane trójwymiarową techniką, co sprawia, że naszywki taktyczne są bardziej czytelne. Wykonane są z mocnych materiałów, takich jak cordura (tkanina na bazie nylonu znana ze swojej trwałości). Materiał ten jest odporny na ścieranie i rozdarcia, a więc sprawdza się w trudnych warunkach. Niektóre naszywki militarne są wykonane w technologii Laser Cut, co zapobiega strzępieniu się brzegów materiałów. Naszywki wojskowe mogą przedstawiać wizerunki zwierząt, hasła, modele broni i czaszki. Obecnie większość naszywek wytwarzana jest wraz z rzepem, co umożliwia doczepienie ich do paneli velcro.  

Na Military.pl znajdziesz naszywki wielu producentów takich jak: 8Fields, Direct Action, Combat-ID, czy też Tigerwood. Z ich pomocą podkreślisz swoją indywidualność, poglądy czy przynależność do określonej grupy.  

902 produkty

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  21,99zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: Natychmiast
  29,99zł
  Porównaj
 3. Wysyłka: Natychmiast
  12,99zł
  Porównaj
 4. Wysyłka: Natychmiast
  13,00zł
  Porównaj
 5. Wysyłka: Natychmiast
  7,00zł 8,00zł
  Oszczędzasz 1,00zł
  Porównaj

902 produkty

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71