Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta

Chusteczki i płyny do czyszczenia okularów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

37 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  9,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 49,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 35,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  15,99 zł 17,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  30,40 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 69,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 29,99 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 12. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  38,00 zł
 13. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  6,00 zł
 14. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  39,00 zł
 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

 18. Brak towaru

 19. Brak towaru

 20. Brak towaru

37 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii prezentujemy płyny do czyszczenia okularów oraz gogli. Dobrej jakości akcesoria i preparaty powinny stanowić uzupełnienie ekwipunku każdego użytkownika sprzętu optycznego. Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu w czystości Twoich okularów taktycznych czy korekcyjnych, warto przetestować środki dostępne w tym dziale. Military.pl oferuje najwyższej klasy preparaty do czyszczenia okularów, lunet, lornetek oraz pozostałych przyrządów optycznych dostępnych na rynku. Przydatne dla miłośników strzelectwa, graczy gier terenowych, a także dla każdego, kto na co dzień nosi okulary. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania tego typu preparatów do czyszczenia ekranów smartfonów.

Wspomnianych wcześniej aktywnych graczy gier terenowych zainteresują z pewnością najwyższej klasy środki zawierające formułę Anti Fog, która sprawia, że gogle oraz okulary nie parują. To wyjątkowo pożądana cecha, zwłaszcza zimą, kiedy optyka ciągle jest zaparowana. Efekt ten jest szczególnie zauważalny podczas rozgrywek dynamicznych, kiedy musisz podbiec do okopu lub przemieścić się szybko po polu zainscenizowanej bitwy. Płyny do czyszczenia okularów typu Anti Fog pomogą utrzymać przejrzystość Twoich okularów i gogli, co zapewni Ci przewagę podczas potyczki.

Tego typu środki używane są także przez zawodowych żołnierzy i narciarzy. Wszędzie tam, gdzie od przejrzystości Twoich szkieł zależy przetrwanie, warto wybrać płyn zapobiegający parowaniu. Polecamy to rozwiązanie także dla miłośników wypraw rowerowych. Dobra widoczność w deszczu, śniegu czy we mgle jest kluczowa, szczególnie po zmroku. Preparaty Anti Fog doskonale nadają się także do wizjerów kasków motocyklowych.

Dzięki płynom do czyszczenia okularów Twoje soczewki będą zawsze idealnie przejrzyste. Polecamy dla osób, które dużo czytają w okularach. Patrzenie przez brudne szkła męczy oczy i powoduje nieprzyjemny ból głowy. Efekt ten widać podczas jazdy samochodem z brudną szybą czołową lub podczas patrzenia na świat podczas podróży pociągiem, lub komunikacją miejską.

Środki do efektywnego czyszczenia przyrządów optycznych niezastąpione są także wśród użytkowników lunet celowniczych oraz lornetek. Miłośników przyrody irytuje zwykle fakt, że na szkłach mają tłuste ślady po palcach, które niezwykle trudno doczyścić klasycznymi sposobami. Dobry płyn do konserwacji i czyszczenia optyki to wybawienie od trudno usuwalnych plam na szkle. W tej kategorii produktowej znajdują się też wygodne chusteczki do czyszczenia szklanych powierzchni, które możesz zawsze nosić ze sobą. Polecamy dla osób noszących okulary. Wszystkie środki z tej zakładki mogą być z powodzeniem używane także do przeciwsłonecznych okularów sportowych z polaryzacją oraz bez niej.

Płyn do czyszczenia to dobry wybór także dla astronoma amatora, dysponującego własnym teleskopem astronomicznym. Doskonałe parametry czyszczące i łatwość ścierania zabrudzeń, to główne cechy charakterystyczne produktów z naszej oferty. Kolejnym ważnym zastosowaniem płynów czyszczących jest usuwanie brudu z wizjerów. Decydując się na zakup preparatu do czyszczenia optyki w maszynach bojowych i do pozostałych zastosowań wojskowych polecamy zakup większej ilości, ponieważ czołgowe wizjery często wymagają szczególnej pielęgnacji.

Płyn do czyszczenia okularów to niezastąpione akcesorium w każdym domu, w którym znajduje się ktoś noszący okulary. Dokładność w odtłuszczaniu i szybkość użycia pozwalają oszczędzić codziennie kilka minut Twojego cennego czasu, który możesz wykorzystać na pozostałe czynności. Warto kupić dobrej jakości środki czyszczące również w celu konserwacji szkiełek zegarków naręcznych. Zarówno szkła szafirowe, jak i klasyczne, nie wchodzą w reakcje ze składnikami płynów, dlatego są bezpieczne w stosowaniu nawet z droższymi modelami czasomierzy.

Jeżeli zastanawiasz się, czy płyn tego typu nie uszkodzi powłoki na Twoich drogich szkłach w okularach lub w lornetce, polecamy wybierać jedynie środki najwyższej klasy. Polecamy środki do szkieł przy zakupie nowej pary gogli lub okularów taktycznych, które również znajdują się w ofercie Military.pl.