Waluta

Chusteczki i płyny do czyszczenia okularów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii prezentujemy płyny do czyszczenia okularów oraz gogli. Dobrej jakości akcesoria i preparaty powinny stanowić uzupełnienie ekwipunku każdego użytkownika sprzętu optycznego. Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu w czystości Twoich okularów taktycznych czy korekcyjnych, warto przetestować środki dostępne w tym dziale. Military.pl oferuje najwyższej klasy preparaty do czyszczenia okularów, lunet, lornetek oraz pozostałych przyrządów optycznych dostępnych na rynku. Przydatne dla miłośników strzelectwa, graczy gier terenowych, a także dla każdego, kto na co dzień nosi okulary. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania tego typu preparatów do czyszczenia ekranów smartfonów.

Wspomnianych wcześniej aktywnych graczy gier terenowych zainteresują z pewnością najwyższej klasy środki zawierające formułę Anti Fog, która sprawia, że gogle oraz okulary nie parują. To wyjątkowo pożądana cecha, zwłaszcza zimą, kiedy optyka ciągle jest zaparowana. Efekt ten jest szczególnie zauważalny podczas rozgrywek dynamicznych, kiedy musisz podbiec do okopu lub przemieścić się szybko po polu zainscenizowanej bitwy. Płyny do czyszczenia okularów typu Anti Fog pomogą utrzymać przejrzystość Twoich okularów i gogli, co zapewni Ci przewagę podczas potyczki.

Tego typu środki używane są także przez zawodowych żołnierzy i narciarzy. Wszędzie tam, gdzie od przejrzystości Twoich szkieł zależy przetrwanie, warto wybrać płyn zapobiegający parowaniu. Polecamy to rozwiązanie także dla miłośników wypraw rowerowych. Dobra widoczność w deszczu, śniegu czy we mgle jest kluczowa, szczególnie po zmroku. Preparaty Anti Fog doskonale nadają się także do wizjerów kasków motocyklowych.

Dzięki płynom do czyszczenia okularów Twoje soczewki będą zawsze idealnie przejrzyste. Polecamy dla osób, które dużo czytają w okularach. Patrzenie przez brudne szkła męczy oczy i powoduje nieprzyjemny ból głowy. Efekt ten widać podczas jazdy samochodem z brudną szybą czołową lub podczas patrzenia na świat podczas podróży pociągiem, lub komunikacją miejską.

Środki do efektywnego czyszczenia przyrządów optycznych niezastąpione są także wśród użytkowników lunet celowniczych oraz lornetek. Miłośników przyrody irytuje zwykle fakt, że na szkłach mają tłuste ślady po palcach, które niezwykle trudno doczyścić klasycznymi sposobami. Dobry płyn do konserwacji i czyszczenia optyki to wybawienie od trudno usuwalnych plam na szkle. W tej kategorii produktowej znajdują się też wygodne chusteczki do czyszczenia szklanych powierzchni, które możesz zawsze nosić ze sobą. Polecamy dla osób noszących okulary. Wszystkie środki z tej zakładki mogą być z powodzeniem używane także do przeciwsłonecznych okularów sportowych z polaryzacją oraz bez niej.

Płyn do czyszczenia to dobry wybór także dla astronoma amatora, dysponującego własnym teleskopem astronomicznym. Doskonałe parametry czyszczące i łatwość ścierania zabrudzeń, to główne cechy charakterystyczne produktów z naszej oferty. Kolejnym ważnym zastosowaniem płynów czyszczących jest usuwanie brudu z wizjerów. Decydując się na zakup preparatu do czyszczenia optyki w maszynach bojowych i do pozostałych zastosowań wojskowych polecamy zakup większej ilości, ponieważ czołgowe wizjery często wymagają szczególnej pielęgnacji.

Płyn do czyszczenia okularów to niezastąpione akcesorium w każdym domu, w którym znajduje się ktoś noszący okulary. Dokładność w odtłuszczaniu i szybkość użycia pozwalają oszczędzić codziennie kilka minut Twojego cennego czasu, który możesz wykorzystać na pozostałe czynności. Warto kupić dobrej jakości środki czyszczące również w celu konserwacji szkiełek zegarków naręcznych. Zarówno szkła szafirowe, jak i klasyczne, nie wchodzą w reakcje ze składnikami płynów, dlatego są bezpieczne w stosowaniu nawet z droższymi modelami czasomierzy.

Jeżeli zastanawiasz się, czy płyn tego typu nie uszkodzi powłoki na Twoich drogich szkłach w okularach lub w lornetce, polecamy wybierać jedynie środki najwyższej klasy. Polecamy środki do szkieł przy zakupie nowej pary gogli lub okularów taktycznych, które również znajdują się w ofercie Military.pl.

21 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  19,99zł 25,00zł
  Oszczędzasz 5,01zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: Natychmiast
  16,00zł 18,00zł
  Oszczędzasz 2,00zł
  Porównaj
 3. Wysyłka: Natychmiast
  24,70zł
  Porównaj
 4. Wysyłka: Natychmiast
  19,99zł 25,00zł
  Oszczędzasz 5,01zł
  Porównaj
 5. Wysyłka: Natychmiast
  24,99zł 29,99zł
  Oszczędzasz 5,00zł
  Porównaj
 6. Wysyłka: Natychmiast
  22,99zł 29,99zł
  Oszczędzasz 7,00zł
  Porównaj
 7. Wysyłka: Natychmiast
  22,99zł 29,99zł
  Oszczędzasz 7,00zł
  Porównaj
 8. Wysyłka: Natychmiast
  22,99zł 29,99zł
  Oszczędzasz 7,00zł
  Porównaj
 9. Wysyłka: Natychmiast
  119,99zł 164,99zł
  Oszczędzasz 45,00zł
  Porównaj
 10. Wysyłka: Natychmiast
  99,99zł 139,99zł
  Oszczędzasz 40,00zł
  Porównaj
 11. Wysyłka: w 24 godziny
  228,00zł 240,00zł
  Oszczędzasz 12,00zł
  Porównaj

21 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71