Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Waluta

Rękawice antyprzekłuciowe i antyprzecięciowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Płeć
Cena
Zastosuj
Ocieplenie
Materiał
Obsługa ekranów dotykowych

13 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł 175,50 zł
  Oszczędzasz 35,51 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł 202,00 zł
  Oszczędzasz 52,01 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł 139,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 239,99 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

13 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Dłonie wymagają szczególnej ochrony. Podczas prac terenowych czy majsterkowania w garażu, może łatwo dojść do zranień i skaleczeń, dlatego warto zabezpieczyć ręce poprzez noszenie rękawic. To dopełnienie ubioru zapewni Ci bezpieczeństwo, a także ochronę termiczną. Aby chronić dłonie w najbardziej wymagających sytuacjach, warto sięgnąć po specjalne typy rękawic, które ze względu na niestandardową konstrukcję i zastosowanie sprawdzą się w trudnych warunkach oraz podczas ekstremalnych aktywności. W tej kategorii znajdziesz rękawice odporne na przecięcia i przekłucia, które dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów i technologii zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo podczas najbardziej wymagających sytuacji. Jeśli szukasz rękawic do przeszukań, to w tej kategorii znajdziesz z pewnością model, który sprawdzi się do takich zadań. Rękawice tego typu są używane przez wykwalifikowanych pracowników ochrony, policję i inne służby mundurowe. 

Rękawice antyprzecięciowe oraz rękawice antyprzekłuciowe dedykowane są m.in. służbom mundurowym, żołnierzom zawodowym i innym grupom, których warunki pracy wymagają specjalistycznego wyposażenia i odzieży. Jest to wszechstronny typ rękawic ochronnych, który sprawdzi się także podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Wewnętrzna strona rękawic wyłożona została warstwą materiału odpornego na przecięcia, co zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo i pewny chwyt. W rękawicach antyprzecięciowych firmy Mechanix użyte zostały oddychające tkaniny takie jak np. TrekDry® i Amortex®. Zapewniają one pewny chwyt i komfort noszenia. Z kolei wytrzymałe rękawice ochronne firmy Pentagon zostały wzmocnione dodatkową warstwą materiału Anti-Cut Dyneema, co zapewnia ochronę przed przecięciem. Niektóre dostępne na naszej stronie modele mają specjalne wzmocnienia w postaci paneli z pianki EVA, które chronią dodatkowo przed otarciami i uderzeniami z zewnątrz. 

Opisywane rękawice doskonale sprawdzą się także jako rękawice do przeszukań, dlatego to świetny wybór dla firm ochroniarskich, które na co dzień wykonują takie czynności w swojej pracy. Pracownicy ochrony, przeszukując uczestników imprez masowych podczas wydarzeń sportowych czy w czasie koncertów, są szczególnie narażeni na kontakt z niebezpiecznymi, ostrymi narzędziami. To ich zadaniem jest wyłapanie uczestników próbujących wnieść zakazany sprzęt, dlatego rękawice do przeszukań zabezpieczą ich dłonie przed możliwością przypadkowych zranień podczas dokładnych kontroli.  

W ofercie sklepu Military.pl posiadamy szeroki wybór rękawic wyjątkowo odpornych przecięcia. Wszechstronne zastosowanie rękawic sprawi, że posłużą zarówno w pracy, jak i sytuacjach dnia codziennego. Znajdziesz tu rękawice w najpopularniejszym kolorze czarnym oraz w ciekawych odcieniach, takich jak olive czy coyote. Oferujemy produkty najwyższej jakości czołowych producentów odzieży i wyposażenia, takich jak: Mechanix, First Tactical, Pentagon, Armored Claw i wielu innych. W pozostałych kategoriach znajdziesz także inne typy rękawic przydatnych w terenie i w pracy: rękawice ocieplane, specjalne czy bez palców.