Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta

Multitoole Victorinox

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 6. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 7. Ocena (Od najniższej)
 8. Ocena (Od najwyższej)
 9. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 10. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
Producent
Cena
Zastosuj
Okazje
Kombinerki
Przecinak do drutu
Obciskacz do izolacji
Przyrząd do zdejmowania izolacji
Gniazdo wymiennych końcówek śrubokrętów (bitów)
Nożyczki
Pilnik
Piła
Otwieracz do puszek
Otwieracz do kapsli
Miarka
Korkociąg
Materiały
Dostępność

14 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  685,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  615,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł 759,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  979,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  703,95 zł 741,00 zł

14 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Multitool Victorinox to świetne narzędzie wielofunkcyjne, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Multitool tej marki wyróżnia się na rynku bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, co sprawia, że jest częstym wyborem entuzjastów outdooru, majsterkowiczów i profesjonalistów różnych dziedzin. 

Multitool Victorinox jest symbolem szwajcarskiej precyzji, jakości i niezawodności. Marka o ponad stuletniej tradycji zdobyła doświadczenie w produkcji różnego rodzaju ostrzy i narzędzi, zyskując zaufanie klientów na całym świecie. Swisstool Victorinox to połączenie tradycyjnego szwajcarskiego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu narzędzia tej marki cechują się trwałością i wysoką jakością. 

W multitoolu Victorinox znajdziemy szeroki wachlarz funkcji, dzięki którym to narzędzie staje się niezbędne w wielu różnych sytuacjach. W kompaktowym i ergonomicznym toolu w zależności od modelu znajdują się: nóż, szczypce, śrubokręty, otwieracze do butelek i konserw, pilnik, igła i wiele innych. Te elementy swisstoola Victorinox sprawdzą się między innymi: wędrówkach, kempingach, a także w innych codziennych zadaniach. 

Warto pamiętać, że multitoole Victorinox bardzo dobrze sprawdzą się w warunkach miejskich. Wszechstronne narzędzie można wykorzystać do różnych drobnych napraw lub prac domowych. Bez względu na to, czy musisz dokręcić śrubkę w rowerze, przyciąć drut lub naprawić drobne uszkodzenia w domu, swistool Victorinox świetnie się sprawdzi w tych zadaniach. 

Jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają multitoole Victorinox na tle konkurencji, jest ich solidna konstrukcja i zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Swisstoole wykonywane są z trwałych stopów, dzięki czemu użytkownik może się cieszyć długą żywotnością tego wielofunkcyjnego narzędzia. Dodatkowo ergonomiczny kształt gwarantuje wygodne i komfortowe użytkowanie, nawet podczas bardziej czasochłonnych prac. 

Marka zadbała także o bezpieczeństwo korzystania ze swisstooli - narzędzia wyposażone są w solidne blokady, dzięki którym wyeliminowano ryzyko przypadkowego otwarcia elementów i zranienia użytkownika. Jeżeli poszukujesz wielofunkcyjnego narzędzia, które sprawdzi się w każdej sytuacji, koniecznie sprawdź ofertę multitooli Victorinox w sklepie MILITARY.pl.