Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Markery elektroniczne

Schowaj Czytaj więcej

Markery LED to uniwersalne znaczniki elektroniczne, które można wykorzystać do oznaczenia terenu, osób lub obiektu. Sprawdzą się także jako zapasowe źródło światła w razie awarii prądu. Urządzenia te, przeznaczone są dla graczy ASG np. do znakowania członków drużyny, ale także dla osób, które przebywają w lesie lub w górach i potrzebują oznaczyć np. obozowisko. Mogą być również stosowane na ubraniach w celu uzyskania oświetlenia po zmroku. 

Urządzenia te emitują intensywne światło LED i są w stanie pracować nieprzerwanie nawet do 140 godzin. Znaczniki wyposażono w dwa tryby pracy: ciągły oraz migający. Baterie znaczników obudowane są przezroczystym elastycznym silikonem, który jest odporny na wodę i uderzenia, co ma znaczenie podczas różnego rodzaju gier terenowych. Do obudowy dołączone są rzepy Velcro, dzięki czemu można przymocować urządzenie do wyposażenia taktycznego np. do kamizelki czy plecaka. Diody markerów są dostępne w różnych kolorach takich jak np.: niebieski, zielony, co jest użyteczne podczas rozgrywek zespołowych, które wymagają oznaczenia barw drużyny. W kategorii markerów elektronicznych dostępnych na Military.pl znajdziesz również oświetlenie typu LED pod postacią elastycznych przewodów, które można formować i oplatać w dowolny sposób. Urządzenia są wyposażone w akumulatory, których ładowanie odbywa się poprzez gniazdo Micro-USB. Istnieje możliwość przymocowania ich do gałęzi drzew, balustrad, w ogrodzie czy na tarasie.  

W tej kategorii znajdziesz produkty producentów takich jak Element Airsoft czy Nite Ize. To zaawansowane technologicznie znaczniki świetlne, które możesz wykorzystać na wiele sposobów i zabrać ze sobą wszędzie, ze względu na ich lekkość i poręczność.  

5 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący

5 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71