Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro!

Waluta

Markery elektroniczne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

12 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  20,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  133,00 zł 140,00 zł
  Oszczędzasz 7,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  65,55 zł
 4. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  144,00 zł 160,00 zł
  Oszczędzasz 16,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  90,26 zł
 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

12 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Markery LED to uniwersalne znaczniki elektroniczne, które można wykorzystać do oznaczenia terenu, osób lub obiektu. Sprawdzą się także jako zapasowe źródło światła w razie awarii prądu. Urządzenia te, przeznaczone są dla graczy ASG np. do znakowania członków drużyny, ale także dla osób, które przebywają w lesie lub w górach i potrzebują oznaczyć np. obozowisko. Mogą być również stosowane na ubraniach w celu uzyskania oświetlenia po zmroku. 

Urządzenia te emitują intensywne światło LED i są w stanie pracować nieprzerwanie nawet do 140 godzin. Znaczniki wyposażono w dwa tryby pracy: ciągły oraz migający. Baterie znaczników obudowane są przezroczystym elastycznym silikonem, który jest odporny na wodę i uderzenia, co ma znaczenie podczas różnego rodzaju gier terenowych. Do obudowy dołączone są rzepy Velcro, dzięki czemu można przymocować urządzenie do wyposażenia taktycznego np. do kamizelki czy plecaka. Diody markerów są dostępne w różnych kolorach takich jak np.: niebieski, zielony, co jest użyteczne podczas rozgrywek zespołowych, które wymagają oznaczenia barw drużyny. W kategorii markerów elektronicznych dostępnych na Military.pl znajdziesz również oświetlenie typu LED pod postacią elastycznych przewodów, które można formować i oplatać w dowolny sposób. Urządzenia są wyposażone w akumulatory, których ładowanie odbywa się poprzez gniazdo Micro-USB. Istnieje możliwość przymocowania ich do gałęzi drzew, balustrad, w ogrodzie czy na tarasie.  

W tej kategorii znajdziesz produkty producentów takich jak Element Airsoft czy Nite Ize. To zaawansowane technologicznie znaczniki świetlne, które możesz wykorzystać na wiele sposobów i zabrać ze sobą wszędzie, ze względu na ich lekkość i poręczność.