Waluta

Oprawki, noski i wkładki korekcyjne do okularów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz klasyczne oprawki do okularów, jak również wkładki korekcyjne i noski do okularów sportowych. Są to akcesoria, które pozwolą na odnowienie okularów lub lepsze dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. W trakcie pracy czy treningu strzeleckiego bardzo ważne jest dbanie o swoje bezpieczeństwo, dlatego warto zawsze mieć ze sobą okulary ochronne. Korzystając z okularów balistycznych, możesz w pełni ochronić oczy oraz ich okolice przed niebezpiecznymi odłamkami.

W trakcie treningu strzeleckiego czy strzelanek kulkami 6 mm osoby noszące na co dzień okulary także mogą w wygodny sposób korzystać z okularów ochronnych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wkładek korekcyjnych do okularów. Tradycyjne okulary korekcyjne mogą być niewygodne i powodować dyskomfort przy uprawianiu sportu, a także podczas pracy. W trakcie wykonywania intensywnych aktywności tradycyjne okulary mogą się nadmiernie poruszać i zsuwać, jednocześnie utrudniając poprawne widzenie. Dlatego warto korzystać z okularów przeznaczonych do uprawiania sportu czy okularów ochraniających Twój wzrok w pracy.

Wkładki korekcyjne do okularów pozwalają również na wygodne użytkowanie gogli przez służby ratownicze czy strażaków. Nie każda osoba z wadą wzroku decyduje się na noszenie soczewek, a okulary korekcyjne o większych rozmiarach mogą nie zmieścić się pod goglami lub sprawiać dyskomfort. Umieszczenie okularów pod goglami może się łączyć z ciągłym ich parowaniem spowodowanym dostawaniem się powietrza do wnętrza. Gogle powinny dokładnie przylegać do głowy, jednak znajdujące się pod nimi okulary mogą powodować nadmierny ucisk na skronie. Dopasowanie gogli do posiadanych przez nas okularów, aby odpowiednio ze sobą współgrały, może zająć sporo czasu.

W celu zapewnienia sobie większej wygody warto zwrócić uwagę na wkładki korekcyjne do okularów. Dzięki zastosowaniu dodatkowych wkładek w okularach uprawianie sportu, strzelanie do celu czy wygodne wykonywanie swojej pracy nie będzie już sprawiało problemu. Wkładki z naszej oferty umożliwiają zamontowanie przez okulistę szkieł korekcyjnych w zakresie od -11 do +11 dioptrii. W celu zbadania wzroku i dobrania odpowiednich soczewek udaj się do zaufanego optyka. Adapter w sklepie Military.pl możesz także kupować na sztuki, co jest przydatne, gdy dojdzie do zgubienia lub chcesz mieć ich większy zapas. Są wykonywane z nylonu, który jest wytrzymałym, elastycznym materiałem.

W tej kategorii znajdują się także noski do okularów sportowych. Ich rozmiary są powiększone, dzięki czemu jest możliwość umieszczenia dodatkowych elementów wewnątrz okularów. Jest to bardzo ważne akcesorium, które pozwala na wygodne korzystanie z okularów ochronnych wraz z wkładkami korekcyjnymi. Dzięki zastosowaniu nosków do okularów sportowych pomiędzy twarzą a wizjerem znajduje się dodatkowe 8 mm przestrzeni.

Warto także zwrócić uwagę na obecne w naszej ofercie oprawki męskie do okularów dostępne w różnych kolorach oraz rodzajach. W zależności od modelu są one wyposażone w technologię Z-Bend™, która odpowiada za bardzo cienkie zauszniki. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania nie odczuwasz ucisku podczas korzystania jednocześnie z okularów, ochraniaczy słuchowych czy systemu komunikacyjnego. Znaczny wpływ na wygodne korzystanie z oprawek męskich do okularów ma materiał, z jakiego są wykonane. Często do ich produkcji wykorzystywane są materiały wytrzymałe, ale jednocześnie elastyczne. Takie połączenie sprawia, że oprawki są odporne na uszkodzenia oraz odpowiednio dopasowują się do kształtu głowy, dzięki czemu nie zsuwają się nawet w trakcie intensywnego ruchu. Dostępne są także oprawki, które można kupić w zestawie wraz z paskiem pozwalającym na zawieszenie ich na szyi oraz zabezpieczającym przed ich zgubieniem. W sytuacji, gdy nie masz gdzie odłożyć okularów, możesz je swobodnie powiesić na szyi bez obawy o ich uszkodzenie. Obecne w ofercie naszego sklepu oprawki męskie do okularów w różnych rodzajach pozwalają, aby każdy z naszych klientów mógł dopasować je do posiadanych przez siebie wizjerów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, aby dobrać niezbędne akcesoria do swoich okularów, które zdecydowanie wpłyną na ich wygodniejsze użytkowanie.

25 produktów

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  190,00zł 200,00zł
  Oszczędzasz 10,00zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: w 24 godziny
  255,55zł 269,00zł
  Oszczędzasz 13,45zł
  Porównaj
 3. Wysyłka: Natychmiast
  199,50zł 210,00zł
  Oszczędzasz 10,50zł
  Porównaj
 4. Wysyłka: Natychmiast
  119,99zł 169,99zł
  Oszczędzasz 50,00zł
  Porównaj
 5. Wysyłka: Natychmiast
  89,99zł 109,99zł
  Oszczędzasz 20,00zł
  Porównaj
 6. Wysyłka: Natychmiast
  24,99zł 29,99zł
  Oszczędzasz 5,00zł
  Porównaj
 7. Wysyłka: Natychmiast
  44,99zł 49,99zł
  Oszczędzasz 5,00zł
  Porównaj
 8. Wysyłka: Natychmiast
  44,99zł 49,99zł
  Oszczędzasz 5,00zł
  Porównaj
 9. Wysyłka: Natychmiast
  44,99zł 49,99zł
  Oszczędzasz 5,00zł
  Porównaj
 10. Wysyłka: w 24 godziny
  260,30zł 274,00zł
  Oszczędzasz 13,70zł
  Porównaj
 11. Wysyłka: w 24 godziny
  226,10zł 238,00zł
  Oszczędzasz 11,90zł
  Porównaj
 12. Wysyłka: w 24 godziny
  145,35zł 153,00zł
  Oszczędzasz 7,65zł
  Porównaj
 13. Wysyłka: w 24 godziny
  226,10zł 238,00zł
  Oszczędzasz 11,90zł
  Porównaj

25 produktów

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71