Rękawiczki są dobre, osłonki sprawdzają się, ale rozmiar nie zgadzał się z tym z tabeli. Z pomiarów mojej dłoni wynikało, że S będzie trochę za duży, a w rzeczywistości okazał się minimalnie za mały.
Rękawice taktyczne wykonane z wytrzymałej mieszanki tkanin syntetycznych, pianki EVA i gumy. Materiał zastosowany w modelu jest oddychający i szybkoschnący, a dzięki perforacji bardzo dobrze odprowadza wilgoć.
Elastyczność materiału, z którego wykonano rękawice, w połączeniu z anatomicznym rozmieszczeniem szwów zapewnia wygodę użytkowania oraz pełen zakres ruchu. Panele z gumy zabezpieczają wierzch dłoni przed otarciami i stłuczeniami. Podział paneli na segmenty umożliwia łatwe zginanie palców. Na śródręczu umieszczono wstawki z pianki EVA, które absorbują wibracje podczas użytkowania. Regulowane zapięcie na rzep ułatwia dokładne dopasowanie do nadgarstka.
Produkt pozwala na zsunięcie fragmentu materiału z palca wskazującego i kciuka. Umożliwia to wykoanywanie precyzyjnych prac oraz korzystanie z ekranów dotykowych bez konieczności zdejmowania rękawic.
Materiał góry dłoni: 80% poliester, 10% elastan, 10% nylon
Materiał strony chwytnej: 100% nylon
Kolor: Coyote
Waga: 155 g
Producent: MFH, Niemcy
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki MFH.
MFH (Max Fuchs AG) to niemiecka firma z ponad czterema dekadami doświadczenia w branży militarnej i outdoorowej, specjalizująca się w projektowaniu oraz dystrybucji odzieży, wyposażenia taktycznego i sprzętu survivalowego. Działająca od 1981 roku i mająca siedzibę w bawarskim Freyung, należy do czołówki największych hurtowników tego sektora w Europie. W ofercie znajdują się zarówno autorskie linie produktów, takie jak MFH (Mission for High Defence), Fox Outdoor i Pure Trash, jak i autentyczne wyposażenie wojskowe pochodzące z zasobów NATO. Firma zaopatruje ponad 10 000 partnerów handlowych na całym świecie, dostarczając szeroki wachlarz asortymentu – od odzieży taktycznej, przez plecaki, namioty i śpiwory, po noże, akcesoria EDC i sprzęt dedykowany służbom mundurowym oraz entuzjastom aktywności terenowej.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
|---|---|
| Ocieplenie | Nie |
| Obsługa ekranów dotykowych | Tak |
| Typ materiału | Syntetyczny |
| Typ/przeznaczenie | Taktyczne |
| Materiał dodatkowy | pozostałe |
| Materiał dodatkowy | Pianka EVA |
| Materiał dodatkowy | nylon |
| Materiał główny | poliester |
| Kolor główny | Coyote |
| Płeć | Męska |
| Kod producenta | 15841R |
| Producent | MFH |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 3
-
-
Świetne rękawice. Mam raczej drobne dłonie i rozmiar M jest dla mnie idealny. Przylegają dobrze, a jednocześnie są wygodne. Zdecydowanie polecam.
-
Choć kupiłem produkt na innym portalu, oceniam jego jakość na solidne 4,5/5. Rękawice są grube i trwałe – nic się nie rozkleja ani nie uszkadza. Wstawki z tworzywa sztucznego dobrze chronią dłonie przed odłamkami, kamykami czy kulkami ASG i nie ograniczają ruchów palców. Często używam tych rękawic na rower i bardzo wygodny jest system odsłaniania wskazującego palca i kciuka. Miękkie poduszki wewnątrz znakomicie amortyzują. Jedyny minus to dość szybko zużywające się rzepy, które mechacą się i filcują. Mimo tej drobnej wady, polecam – ogólna jakość wykonania jest na wysokim poziomie.
Brak opinii