Torba jest dobrze wykonana i sprawia wrażenie solidnej. Zmieniłbym jedynie umiejscowienie uchwytu na krótszym boku, przenosząc go na drugą stronę – tak, by po postawieniu torby do góry, otwarcie także było od góry. Jakość całości obniżają trochę karabińczyki do paska, które w mojej wersji wyglądają na już nieco zużyte.
Torba transportowa o pojemności 12 litrów wykonana w 100% z poliestru, który charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć oraz przecieranie, jest także lekki i szybko schnie.
Torbę można przenosić za pomocą dwóch wygodnych uchwytów z zapięciem na zatrzask albo na regulowanym pasie na ramię z miękką poduszką. Taśmy uchwytów poprowadzone są pod całą konstrukcją, co zwiększa wytrzymałość torby. Z boku torby znajduje się dodatkowy krótki uchwyt, umożliwiający transport torby w pozycji pionowej.
Torba MFH Operation Bag Round wyposażona została w dużą komorę główną o okrągłym kształcie. Komora jest zamykana za pomocą podwójnego zamka błyskawicznego, który ułatwia dostęp do środka. Wewnątrz komory znajdują się dwie boczne kieszenie zapinane na rzep, w tym jedna wykonana z przepuszczającej powietrze siatki. Z przodu torby umieszczono dodatkową kieszeń z zamkiem błyskawicznym oraz przezroczyste okienko, w którym można umieścić informację z imieniem i nazwiskiem lub inicjałami właściciela.
Z boku torby znajduje się naszywana okrągła kieszeń, wraz z płaską kieszonką. Obie kieszenie zamykane są za pomocą zamka błyskawicznego. Korzystanie z suwaków ułatwiają powiększone uchwyty.
Torbę wyposażono w system montażu MOLLE/PALS, za pomocą którego do torby można przypiąć dodatkowe oporządzenie.
Dane techniczne
Materiał: 100% poliester
Wymiary: 45 x 19 cm
Długość komory głównej: 40 cm
Pojemność: 12 litrów
Waga: 600 g
Kolor: coyote
Producent: MFH, Niemcy
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki MFH.
MFH (Max Fuchs AG) to niemiecka firma z ponad czterema dekadami doświadczenia w branży militarnej i outdoorowej, specjalizująca się w projektowaniu oraz dystrybucji odzieży, wyposażenia taktycznego i sprzętu survivalowego. Działająca od 1981 roku i mająca siedzibę w bawarskim Freyung, należy do czołówki największych hurtowników tego sektora w Europie. W ofercie znajdują się zarówno autorskie linie produktów, takie jak MFH (Mission for High Defence), Fox Outdoor i Pure Trash, jak i autentyczne wyposażenie wojskowe pochodzące z zasobów NATO. Firma zaopatruje ponad 10 000 partnerów handlowych na całym świecie, dostarczając szeroki wachlarz asortymentu – od odzieży taktycznej, przez plecaki, namioty i śpiwory, po noże, akcesoria EDC i sprzęt dedykowany służbom mundurowym oraz entuzjastom aktywności terenowej.
| Waga | 600 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
| Zapięcie komory głównej | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana kieszeń na laptop | Nie |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz | Tak |
| Kolor główny | Coyote |
| Liczba kieszeni | 7 |
| Wymiary | 450 x 190 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Materiał główny | poliester |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Pas nośny | Tak |
| Pojemność | 12 l |
| Bagaż podręczny do samolotu | Flydubai - podręczny duży (55 x 38 x 20 cm), KLM - podręczny duży (55 x 35 x 25 cm), LOT - podręczny (55 x 40 x 23 cm), Lufthansa - podręczny duży (55 x 40 x 23 cm), Norwegian - podręczny duży (55 x 40 x 23 cm), Qatar Airways - podręczny (50 x 37 x 25 cm), RyanAir - podręczny duży (55 x 40 x 20 cm), Turkish Airlines - podręczny duży (55 x 40 x 23 cm), Wizz Air - kabinowy duży (55 x 40 x 23 cm) |
| EAN | 4044633167279 |
| Kod producenta | 30652R |
| Producent | MFH |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 8
-
-
Torba jest bardzo wygodna, solidnie wykonana i ma ładny kolor. Posiada dużo kieszeni oraz wygląda na trwałą. U mnie sprawdza się jako organizer do auta na różne drobiazgi jak klucze, portfel czy latarka. Cena mogłaby być nieco niższa.
-
To już kolejna taka torba, bo jest funkcjonalna, nie zajmuje dużo przestrzeni, a mimo to pomieści sporo drobiazgów. Dla mnie, przy ograniczonej ilości miejsca w domu, takie rozwiązania (pod względem rozmiaru i pojemności) są bardzo praktyczne. Jakość wykonania też nie budzi zastrzeżeń. Plus za praktyczne przegródki w środku i kieszeń zewnętrzną.
-
Kupiłem ją z zamiarem przechowywania w domu kilku rzeczy, a nie jako torbę na podróże. Odpowiada mi jej rozmiar, bo idealnie mieści się do mojej szafy. Cena jest w porządku.
-
Bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Torba solidnie uszyta, wykonana z wytrzymałej cordury. Choć jest raczej kompaktowa, pomieści odpowiednio wybrane przedmioty. Wyposażona w cztery mniejsze kieszenie wewnętrzne zapinane na rzep oraz jedną większą przy głównej komorze na zamek. Ma także szeroki, wygodny pasek na ramię i łączone rączki. Według mnie, doskonały design i produkt.
-
Świetna torba o bardzo wysokiej jakości wykonania. Posiada wiele schowków: cztery małe kieszonki wewnętrzne, dwie małe zewnętrzne oraz jedną większą z tyłu głównej komory, która stanowi przedłużenie torby, a do tego jeszcze główna komora. Ma rączki z możliwością spięcia oraz boczny uchwyt pozwalający nosić ją pionowo. Dodatkowo wygodny i solidny pas na ramię z szybkim mechanizmem wypinania.
-
Torba jest świetna, starannie wykonana, prezentuje się bardzo estetycznie i posiada aż cztery kieszenie – dla mnie rewelacja!
-
Bardzo dobra torba w korzystnej cenie, niewielka, ale bardzo pojemna i wytrzymała.
Brak opinii