WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Waluta

Buty na szeroką stopę

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Płeć
Producent
Cena
Zastosuj
Wysokość buta
Kolor butów
Materiał cholewki
Wyściółka ocieplająca
Sposób mocowania
Membrana
Dostępność
Schowaj Czytaj więcej

Buty na szeroką stopę dla żołnierzy i mundurowych innych służb to nie tylko podstawowy element wyposażenia, ale również kwestia wygodnej i bezpiecznej pracy. Taktyczne i wojskowe buty na szeroką stopę produkowane są z materiałów o bardzo dobrej jakości, aby sprostały wymaganiom intensywnego użytkowania często w trudnych warunkach atmosferyczno-terenowych. 

Buty na szeroką stopę charakteryzują się specjalnym profilem, który zapewnia odpowiednie wsparcie stóp. Eliminuje to dyskomfort oraz zmniejsza ryzyko kontuzji czy otarć. Warto także mieć na uwadze, że w butach na szeroką stopę stosuje się elementy regulowane, które umożliwiają lepsze dopasowanie obuwia. 

Buty na szeroką stopę są szerszymi odpowiednikami tradycyjnych modeli, ale zaprojektowane zostały z myślą o osobach z większymi potrzebami. Oprócz większej powierzchni w bucie nie różnią się właściwościami od innych modeli. Są wyposażone we wkładki amortyzujące, podeszwy antypoślizgowe, oddychające materiały i inne. Jeżeli poszukujesz odpornego i wytrzymałego obuwia na szeroką stopę, koniecznie sprawdź ofertę sklepu MILITARY.PL.