Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Buty MON

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Płeć
Cena
Zastosuj
Wysokość buta
Kolor butów
Materiał cholewki
Wyściółka ocieplająca
Sposób mocowania
Membrana

15 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  250,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  200,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  218,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  300,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  250,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  445,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  285,00 zł
 8. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  296,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  285,00 zł 311,00 zł
  Oszczędzasz 26,00 zł
 10. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  323,00 zł
 11. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  289,00 zł
 12. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  434,00 zł
 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

15 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone modele butów galowych wojskowych będące dopełnieniem stroju oficjalnego. Dysponujemy butami galowymi dla kobiet oraz dla mężczyzn. Każdy z żołnierzy posiada umundurowanie przeznaczone na różne okazji. Można wyróżnić m.in. ubiór galowy, służbowy, wyjściowy, polowy, ćwiczebny czy specjalny. Rodzaj munduru zależy od Sił Zbrojnych, do jakich przynależy dany żołnierz. Żołnierze należący do Sił Powietrznych posiadają mundury w kolorze stalowym, mundury galowe członków Marynarki Wojennej są granatowe, natomiast Wojska Lądowe mają mundury w kolorze khaki. Każdy z żołnierzy musi zadbać o swój strój galowy, aby był elegancki i zadbany, ponieważ jest na nim budowany społeczny wizerunek wojska. Perfekcyjny strój galowy ma przekonywać do zaufania oraz powagi. W skład każdego stroju galowego wchodzi czapka, mundur galowy, koszula, krawat, spinki, rękawiczki, sznur oraz buty. Stroje galowe w zależności od płci delikatnie się różnią. Kobiety zamiast czapki rogatywki noszą na głowie furażerkę. Mają strój galowy ze spódnicą, którą mogą nosić zamiennie ze spodniami w zależności od pogody.

Stroje galowe przez żołnierzy muszą być noszone podczas różnego rodzaju uroczystości państwowych oraz wojskowych, wręczania sztandarów lub odznaczeń, w trakcie uroczystości odbywających się w miejscach pamięci narodowej. Stroje galowe są również obowiązkowe podczas wręczania dyplomów oraz akt świadczących o mianowaniu na kolejne stopnie wojskowe. Bardzo istotnym elementem każdego stroju galowego są buty. Dopełniają one cały strój, dlatego powinny być zawsze czyste i zadbane. Również ważną kwestią jest wygoda. Buty wojskowe galowe użytkowane w trakcie różnego rodzaju uroczystości powinny zapewnić żołnierzowi komfort. Aby to zapewnić, buty wykonywane są z dużą starannością oraz wykorzystując wysokiej jakości materiały. Buty muszą być również odpowiednie na każdą porę roku. W ofercie znajdziesz buty galowe wojskowe wykonywane ze skóry bydlęcej. Świetnej jakości wykorzystywana skóra sprawia, że buty są wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia. Dysponujemy również modelami butów ze skórą licowaną. Skóra zapewnia również estetyczny wygląd butów przez długi czas. W trakcie użytkowania buty ze skóry dopasowują się do stopy, co jeszcze zwiększa komfort ich noszenia. Na wygodę wpływ mają również podeszwy, które są wykonywane z termoplastycznego kauczuku. Dodatkowo byty są wyposażone we wkładki również wykonane z naturalnej skóry. Stosowane wsuwki mają specjalny anatomiczny kształt, który sprawia, że stopy wolniej się męczą podczas długich godzin chodzenia lub stania.

Buty galowe dla kobiet również muszą być dopasowane i dopełniać elegancki strój. Mają one obcas o wysokości 5 centymetrów, co sprawia, że buty są wygodne, a jednocześnie nadają szyku i kobiecości. Oprócz butów używanych jako dopełnienie strojów galowych w tej kategorii znajdziesz także półbuty służbowe przeznaczone do codziennego użytkowania oraz buty koszarowe. Te modele wykorzystywane są przez żołnierzy na co dzień, dlatego również muszą być bardzo wygodne. Dysponujemy także butami taktycznymi, które możesz używać zarówno w mieście, jak i w terenie. Są one wykonane ze skóry bydlęcej, ale wykorzystana jest także Cordura. Jest to materiał wytwarzany z poliamidu pokryty powłoką poliuretanową mający wiele zalet. Cordura charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na różnego rodzaju przetarcia oraz rozdarcia, dlatego bardzo często wykorzystywana jest do produkcji butów, ubrań czy plecaków taktycznych. Dodatkowo tkanina ta jest wodoodporna i wyjątkowo lekka. Buty wykonane z Cordury niewiele ważą, więc długie chodzenie będzie bardzo wygodne i nie spowoduje zmęczenia. Jeśli jesteś żołnierzem, to na pewno wiesz, jakim warunkom są poddawane buty. Aby zapewnić odpowiednią przyczepność na każdej powierzchni, buty wyposażone są w podeszwy ze specjalnie wyprofilowanym bieżnikiem. Lekka podeszwa zapewnia stopom pełną stabilizację oraz zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Zarówno buty galowe przeznaczone do noszenia podczas uroczystości, jak i buty codzienne dla żołnierzy muszą być wykonane z dużą dokładnością. Wysokiej jakości materiały oraz dbałość o szczegóły w trakcie produkcji są bardzo ważne, aby zapewnić Ci jak największy. W ofercie sklepu Military.pl znajdziesz różne modele butów wojskowych galowych, które zdecydowanie zadowolą każdego swoją jakością i estetyką.