- Strona główna
-
Odzież
-
Odzież termoaktywna
- Bielizna termoaktywna męska
Bielizna termoaktywna męska
- Popularność
- Największa obniżka
- Cena (Od najniższej)
- Cena (Od najwyższej)
- Data wprowadzenia (Od najnowszego)
- Data wprowadzenia (Od najstarszego)
- Ocena (Od najwyższej)
- Ocena (Od najniższej)
- Ocena (Od najczęściej ocenianych)
- Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
- 4F 1 produkt
- Alpinus 9 produkty
- Bennon 3 produkty
- Brandit 2 produkty
- Brubeck 34 produkty
- Columbia Sportswear 1 produkt
- Fjord Nansen 7 produkty
- Fox International 1 produkt
- FreeNord 32 produkty
- Greg 1 produkt
- Haasta 1 produkt
- Helikon 10 produkty
- Helly Hansen 5 produkty
- Hi-Tec 10 produkty
- Highlander 3 produkty
- icebreaker MERINO 4 produkty
- Jack Wolfskin 2 produkty
- M-Tac 13 produkty
- Maskpol 1 produkt
- Meteor 1 produkt
- MFH 16 produkty
- Mil-Tec 19 produkty
- Military Wear 6 produkty
- Nils 2 produkty
- Pentagon 29 produkty
- Rough Radical 6 produkty
- Sesto Senso 8 produkty
- SPAIO 2 produkty
- Under Armour 3 produkty
- UYN 5 produkty
237 produktów
- Strona Poprzednie
- Strona 1
- Nr
- Strona 4
- Strona 5
- Aktualnie czytasz stronę 6
- Strona Poprzednie
- Nr
-
z 6
-
Brak towaru
Wysyłka: Brak towaru75,00 złOszczędzasz 10,00 złSugerowana cena producenta 85,00 zł -
Brak towaru
Wysyłka: Brak towaru199,99 złOszczędzasz 49,01 złSugerowana cena producenta 249,00 zł
237 produktów
- Strona Poprzednie
- Strona 1
- Nr
- Strona 4
- Strona 5
- Aktualnie czytasz stronę 6
- Strona Poprzednie
- Nr
-
z 6
Bielizna termoaktywna męska to uniwersalna odzież, która sprawi, że wykonywanie przez nas wielu aktywności na świeżym powietrzu jak i w pomieszczeniach będzie bardziej komfortowe i przyjemniejsze. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów z tej kategorii, które spełnią twoje wymagania.
Kiedyś bielizną nazywano ubrania, które noszone były bezpośrednio na ciele, wykonane właśnie, jak sugeruje to sama nazwa, z białego materiału. Chociaż na przestrzeni lat paletę kolorystyczną znacznie poszerzono, to nazwa historyczna tej kategorii odzieży pozostała niezmieniona. Do bielizny zalicza się dziś m.in. majtki, bokserki, koszulki czy kalesony. Podczas dużej aktywności fizycznej czy uprawiania jakiegoś sportu, standardowa odzież może się nie do końca sprawdzić. Dla przykładu, bielizna bawełniana chłonie wilgoć oraz kiepsko ją odprowadza. Ubrania tego typu nie najlepiej izolują od czynników atmosferycznych i nie spełniają takich funkcji jak bielizna termoaktywna. Jeśli wybierzemy męską bieliznę termoaktywną o odpowiednim składzie i strukturze oraz przylegającym kroju to zapewnimy w ten sposób naszej skórze osłonę przed zimnem a jednocześnie dobrą wentylację oraz odprowadzenie wilgoci.
Często używamy określeń takich jak ciepła bielizna lub bielizna termiczna. Jest pewna różnica pomiędzy bielizną termoaktywną, a termiczną. Materiały w bieliźnie termicznej, mają za zadanie wyłącznie izolować nas przed niekorzystnymi warunkami, takimi jak chłód oraz mróz i pozwolą jedynie na zachowanie wydzielanego przez nasz organizm ciepła. Ten rodzaj bielizny sprawdza się podczas niewielkich, mniej wymagających aktywności fizycznych, gdy nasz organizm nie produkuje zbyt dużej ilości wilgoci w postaci potu. Jest to dobra propozycja w sytuacjach, gdy nie ruszamy się na tyle, aby się spocić i po prostu nie lubimy zimna. Bielizna termoaktywna, niekiedy określana mianem funkcyjnej (i to jest słuszne określenie), ponieważ spełnia ona dodatkowe określone funkcje. Jej zadaniem jest utrzymywanie optymalnej temperatury naszego ciała, izolacja od czynników zewnętrznych oraz odprowadzanie wilgoci, co pozwala zachować nam suchą skórę. Bielizna termoaktywna męska świetnie się sprawdza w przypadku różnorodnych aktywności, podczas których mamy do czynienia z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Czyli wszędzie tam, gdzie możemy się zgrzać i spocić.
Męska bielizna termoaktywna to niezastąpiony element w garderobie ludzi lubiących sport i aktywność na świeżym powietrzu. To, co nosimy zaraz przy skórze jest tak samo ważne, jak to, czym osłaniamy się od czynników zewnętrznych, dlatego to właśnie od bielizny należy zacząć kompletowanie odzieży outdoorowej. Cóż z tego, że będziemy mieli na sobie wysokiej jakości bluzy polarowe czy kurtki z najlepszymi z najlepszych materiałów i od najbardziej rekomendowanych producentów, jeśli pierwsza warstwa naszej garderoby outdoorowej nie będzie spełniała swojego zadania.