MĘSKIE PREZENTY

Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Waluta
 • Optyka

  Kategoria optyki na stronie Military.pl to bardzo zróżnicowana i ciekawa propozycja lornetek, teleskopów oraz dalmierzy skierowana do fanów militariów, turystyki i szeroko pojętego outdooru. Ponadto znajdują się tu także noktowizory oraz zaawansowane urządzenia do termowizji, które mogą przydać się zarówno do obserwacji przyrody, jak i w sytuacji awaryjnej. Obszerny wybór nie tylko amatorskich, lecz także profesjonalnych urządzeń optycznych sprawia, że każdy hobbysta znajdzie tu coś dla siebie.  

  Pierwszą w kolejności kategorią, na którą warto zwrócić uwagę są lornetki. Oferowane w naszym sklepie cechują się ogromną różnorodnością, dlatego podzieliliśmy główną kategorię na kilka mniejszych. Podział obejmuje m.in. docelowe zastosowanie lornetek, producentów, układ pryzmatów czy rodzaj powiększenia danej lornetki. Poszukując profesjonalnej lornetki do pracy lub do zaawansowanych obserwacji, warto zapoznać się z ofertą od znanych amerykańskich producentów. Przykładem takiej marki jest Bushnell, który od ponad 60 lat cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród wielu zawodowych wojskowych i wykwalifikowanych obserwatorów przyrody. Kategorię lornetek uporządkowaliśmy również pod względem rodzaju powiększenia, dzięki czemu z powodzeniem znajdziesz lornetkę o wybranych przez siebie parametrach. 

  Warto dodać, że wiele z oferowanych przez nas modeli jest przeznaczonych do stosowania w każdych warunkach pogodowych, a niektóre z nich pozwalają nawet na obserwację po zmroku. Kupując wymarzoną lornetkę, warto także zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria takie jak płyny do czyszczenia soczewek czy etui, które uchroni lornetkę przez zanieczyszczeniami. 

  Kolejnymi, poza lornetkami, wartymi uwagami kategoriami są teleskopy astronomiczne i lunety obserwacyjne. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla miłośników oglądania nocnego nieba, jak i dla obserwatorów dzikiej przyrody. Oferowane przez nas teleskopy astronomiczne umożliwiają wyszukiwanie planet i gwiazd. Doskonale sprawdzą się jako prezent zarówno dla małego odkrywcy, jak również dla starszego hobbysty. 

  Osoby poszukujące zaawansowanych urządzeń do obserwacji po zmroku powinny zwrócić uwagę na naszą kategorię noktowizorów i urządzeń do termowizji. Termowizory to urządzenia wykrywające promieniowanie cieplne. Co istotne, generowany przez nie obraz pozwala na dostrzeżenie źródeł ciepła niezależnie od warunków panujących w trakcie obserwacji. Urządzenia te są szeroko wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle np. do kontroli pracy maszyn, w wojsku podczas prowadzenia różnego rodzaju operacji przy słabej widoczności czy przez służby ratownicze do poszukiwania poszkodowanych osób. Kupując termowizję lub noktowizor, warto również zaopatrzyć się dodatkowo w akcesoria do czyszczenia optyki. 

  Kategoria optyki na Military.pl to obszerna oferta profesjonalnych urządzeń optycznych przeznaczonych dla miłośników obserwowania przyrody oraz dla wojskowych, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, niezawodnych urządzeń. W sklepie Military.pl w sprzedaży posiadamy lornetki, teleskopy czy dalmierze znanych marek, takich jak: Bushnell, Celestron, Delta Optical, Gamo, Steiner czy Hawke. Jeżeli więc jesteś amatorem obserwowania przyrody lub wykorzystujesz na co dzień urządzenia optyczne w pracy albo szukasz dobrego pomysłu na prezent, to w tej kategorii znajdziesz odpowiedni produkt.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71