Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta

Fotopułapki i kamery leśne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

9 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  999,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  469,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  319,00 zł

9 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Fotopułapki to cyfrowe urządzenia rejestrujące obraz, które są wyposażone w specjalny czujnik ruchu. Tego rodzaju sprzęt wykorzystywany jest głównie do monitorowania otwartych przestrzeni, takich jak parki czy lasy. Fotopułapki leśne są popularne wśród leśników, ale coraz częściej korzystają z nich także inne jednostki państwowe, takie jak straż miejska i policja. Przydają się również do użytku prywatnego, na przykład do obserwacji zwierząt, ochrony przed złodziejami czy monitorowania parkingów.

Fotopułapka leśna dostępna w MILITARY.PL może być stosowana w badaniach biologicznych do monitorowania i identyfikacji zwierząt leśnych. Pozwala również na rejestrowanie naturalnego zachowania dzikich zwierząt, ich migracji, aktywności nocnej i innych aspektów życia w środowisku naturalnym. Fotopułapki, które są wykorzystywane do badania dzikiej przyrody, mogą być również stosowane do celów bezpieczeństwa, takich jak monitorowanie działalności przestępczej lub zabezpieczanie nieruchomości przed atakami osób trzecich. Oferowana przez nas fotopułapka na złodzieja wyposażona jest w czujniki ruchu, które mogą automatycznie rejestrować obrazy lub filmy w odpowiedzi na ruch w określonym obszarze.

W naszej ofercie dostępne są kamery fotopułapki wyposażone w czułe matryce, które gwarantują uzyskanie ostrych i bogatych kolorystycznie zdjęć w ciągu dnia oraz dobrze oświetlonych zdjęć i filmów nocnych. Zakres oświetlenia dla zdjęć i filmów nocnych wynosi nawet do 24 metrów. Do obsługi urządzeń służą panele z kolorowym wyświetlaczem LCD. Fotopułapki mają wzmocnione i wodoodporne obudowy, co zapewnia bezproblemową pracę w każdych warunkach.

Kamera fotopułapka dostępna w ofercie MILITARY.PL jest zasilana za pomocą baterii, a dzięki zaawansowanym systemom oszczędzania energii ma zdolność pracy na jednym zestawie baterii przez długi okres. Co więcej, wykorzystując technologię No Glow, gwarantuje doświetlanie zdjęć w sposób całkowicie niewidoczny zarówno dla zwierząt, jak i ludzi. Na tylnej części kamery znajdują się gwinty kompatybilne z większością statywów fotograficznych, co zwiększa jej wszechstronność i łatwość montażu w różnych warunkach terenowych.

W MILITARY.PL posiadamy kamery fotopułapki leśne marki Bushnell, która jest dobrze znanym producentem w środowisku outdoorowym.