MĘSKIE PREZENTY

Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Waluta

Ręczne wykrywacze metali

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Rozróżnianie obiektów
Tryb PinPoint
Wodoodporność sondy

23 produkty

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  85,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 14,00 zł
  Porównaj
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  529,00 zł
  Porównaj
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
  Porównaj
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  959,00 zł
  Porównaj

23 produkty

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Na stronie Military.pl oferujemy Wam szeroki wybór ręcznych wykrywaczy metali. Sprzęt ten dedykowany jest wszystkim poszukiwaczom - tym początkującym, a także bardziej zaawansowanym oraz profesjonalistom. Sprawdzi się jako dodatkowe, uzupełniające wyposażenie, gdy mamy już większy wykrywacz, lecz chcemy precyzyjniej zlokalizować manualnie dany obiekt, np. podczas sprawdzenia ziemi czy piachu z wykopanego miejsca. Można go oczywiście używać jako samodzielny detektor.  

Sprzęt tego typu doskonale sprawdzi się w pracy służb ochrony np. na lotnisku, imprezach masowych czy w obiektach handlowych. Ręczne wykrywacze metali przydadzą się także podczas prowadzenia prac budowlanych, remontowych czy ogrodniczych - nic metalowego i niebezpiecznego pod powierzchnią nas wtedy nie zaskoczy.

Wśród producentów wykrywaczy metali możemy wyróżnić kilka wiodących firm, których produkty możecie znaleźć na naszej stronie. Znajdziecie więc chociażby sprzęt amerykańskich firm jak Garrett, Quest czy sprzęt marki Nokta Makro z Turcji.  

Warto zwrócić uwagę na ofertę renomowanej firmy Garrett Electronics z Teksasu. Sprzęt tego producenta jest bardzo intuicyjny w obsłudze i automatycznie dostraja się do otoczenia. W ofercie tego producenta znajdziemy detektory sygnalizujące nas dźwiękiem, wibracją oraz światłem. Dzięki pomarańczowemu kolorowi, jak w modelu AT, zminimalizujemy ryzyko zgubienia detektora. W zależności od modelu spełniają normę IP66 bądź IP68.

W ofercie firmy Quest znajdziemy detektory do użytku naziemnego oraz takie, która pozwalają na podwodne poszukiwania, nawet do głębokości 60 metrów pod wodą! Taki model można użytkować zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Praktyczną cechą jest wyposażenie urządzenia w wbudowany akumulator, który ładujemy za pomocą portu USB. Urządzenia sygnalizuje znalezisko za pomocą sygnału świetlnego, dźwiękowego oraz wibracji. Żółty bądź pomarańczowy kolor urządzenia zapobiegnie przypadkowemu zgubieniu.

W ofercie firmy Nokta Makro znajdziemy urządzenia, które użytkować można nawet 60 metrów pod powierzchnią wody (IP68). Takiego detektora można swobodnie używać zarówno w wodzie słodkiej i morskiej. Obudowa typu Hardshell jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, pył i kurz. Wybrane modele są także kompatybilne ze słuchawkami Nokta Green Edition.

Pracownikom służb ochrony dedykujemy ręczne wykrywacze metali CP100 i CP180. Dzięki antypoślizgowej fakturze oraz paskowi na rękę, sprzęt ten jest komfortowy w użytkowaniu, zaś obudowa wykonana jest z wytrzymałego materiału. Wykrycie metalu sygnalizowane jest za pomocą dźwięku oraz wibracji. Ta druga opcja przyda się przede wszystkim w głośniejszym środowisku, np. na imprezach masowych czy koncertach. Ręczne wykrywacze metali dla pracowników ochrony znajdziemy też w ofercie Garretta oraz Nokta Makro.

Zaopatrz się we własny wykrywacz metali z Military.pl. Do wyboru produkty takich firm jak Garrett, Quest czy Nokta Makro. Wszelkie inne potrzebne akcesoria do użytkowania swego wykrywacza znajdziecie oczywiście na Military.pl.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71