Koszulka Tank Top 4F M126 - Biała jest bardzo komfortowa i wykonana z wysokiej jakości materiału. Po praniu nadal prezentuje się świetnie, nie zmniejsza się i pozostaje śnieżnobiała, zdecydowanie polecam.
Koszulka Tank Top 4F M126 - Biała
Biały bezrękawnik o regularnym kroju, zaprojektowany z myślą o maksymalnej swobodzie ruchu. Uszyty z mieszanki bawełny i wiskozy, co zapewnia komfort noszenia.
Dzianina Single Jersey
Materiał zastosowany w koszulce, dzianina typu Single Jersey, wyróżnia się lekkością, przewiewnością oraz przyjemną w dotyku strukturą. Skład tkaniny to 98% bawełny i 2% wiskozy, co łączy naturalną oddychalność z dodatkową elastycznością.
Miękkie wykończenie wokół szyi
Okolice szyi wykończone zostały miękką taśmą, która chroni przed otarciami i zapobiega rozciąganiu się materiału. Na lewej piersi umieszczono logo producenta.
Najważniejsze cechy
- wykonana z bawełny i wiskozy
- dzianina typu Single Jersey
- regularny krój nie ogranicza swobody ruchu
- miękka taśma wokół szyi
MILITARY jest dealerem premium marki 4F.
4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, która od ponad 20 lat łączy zaawansowane technologie, funkcjonalność i nowoczesny design. Produkty wyposażone w rozwiązania takie jak 4F Dry czy 4F Warm zapewniają komfort zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i codziennego użytkowania. Marka ubierała reprezentacje narodowe podczas siedmiu igrzysk olimpijskich - i rozwija specjalistyczną linię 4F Teamwear, skierowaną do drużyn sportowych różnych dyscyplin. Obecność w ponad 900 punktach sprzedaży na świecie - oraz własna sieć ponad 350 salonów umacniają jej globalną pozycję. W 2020 roku powołano Fundację 4F Pomaga - wspierającą rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży oraz realizującą projekty społeczne, takie jak budowa boisk czy pomoc humanitarna. Jednym z ambasadorów marki jest Robert Lewandowski - a 4F nieustannie umacnia swój wizerunek brandu łączącego sportowy charakter z miejską estetyką.
| Kolor/kamuflaż | Biały |
|---|---|
| Długość rękawa | Bez rękawów |
| Termoaktywna | Nie |
| Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
| Nadruk | Nie |
| Krój | Luźny |
| Kolor główny | Biały |
| Materiał dodatkowy | 2% wiskoza |
| Materiał główny | 98% bawełna |
| Panel velcro | Nie |
| Płeć | Męska |
| Kod producenta | 4FWMM00TSLEM126 10S |
| Producent | 4F |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 3
-
-
Bawełna jest wysokiej jakości, a cena rozsądna. Po praniu koszulka nie kurczy się ani nie blaknie. Rozmiar odpowiada temu z tabeli. Zamówienie dotarło jak zwykle bardzo szybko. Polecam serdecznie.
-
Materiały są dobrej jakości, a cena jest atrakcyjna. Preferuję koszulki bez rękawów na trening, bo zapewniają pełną swobodę ruchów i są według mnie dużo wygodniejsze niż zwykłe koszulki.
Brak opinii