lub wybierz rozmiar i zapisz się na powiadomienie o dostępności
Czapka zimowa Agbo Merino MON-6Z dwustronna - Zielona
Zimowa czapka dwustronna w zielonym kolorze, wykonana z mieszanki wysokogatunkowej wełny merynosów oraz przędzy akrylowej. Zaprojektowana zgodnie z wymaganiami Armii Polskiej. Doskonale chroni przed zimnem, izolując głowę od utraty ciepła.
Wysokiej jakości dzianina, naturalna wełna merino
Czapka składa się z połączenia wełny Merino i syntetycznej przędzy akrylowej, co pozwala zintegrować naturalny komfort z funkcjonalnością włókien syntetycznych. Wełna Merino jest naturalnym włóknem pozyskiwanym z owiec merynosów, znanym z miękkości, zdolności do regulacji temperatury oraz właściwości antybakteryjnych. Oddychająca i izolująca nawet w wilgotnych warunkach. Podszewka z ocieplanego polaru gwarantuje dodatkową ochronę przed wiatrem.
szeroki mankiet, dwustronna konstrukcja
Dwustronna konstrukcja pozwala na noszenie czapki zarówno na lewej, jak i prawej stronie. Szeroki mankiet dodatkowo ociepla i chroni przed chłodem.
Najważniejsze cechy
- wełna Merino
- miękka i ciepła dzianina
- podszewka z polaru
- możliwość noszenia na lewej i prawej stronie
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
|---|---|
| Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
| Elastyczność materiału | Nierozciągliwy |
| Faktura materiału | Fleece |
| Regulacja obwodu | Nie |
| Płeć | Męska |
| Wentylacja | Nie |
| Waga | 100 g |
| Materiał dodatkowy | poliester |
| Materiał dodatkowy | akryl |
| Materiał główny | wełna Merino |
| Kolor główny | Olive |
| Panel velcro | Nie |
| Termoaktywna | Nie |
| Kod producenta | 7516C01S |
| Producent | Agbo |
| EAN |