Porządnie wykonane kajdanki, które wydają się bardzo trwałe i solidne. Są cięższe i znacznie lepsze od tych na łańcuszku. Liczę, że czarna powłoka z czasem nie zacznie schodzić, ale to się jeszcze okaże. W obecnej, promocyjnej cenie zdecydowanie polecam zakup.
Kajdanki zawiasowe z dwustronnym zamkiem, wykonane ze stali nierdzewnej K-70. Przeznaczone do użytku przez służby mundurowe oraz agencje ochrony.
Wyposażone zostały w podwójny mechanizm zatrzaskowy. Kajdanki w skuteczny sposób ograniczają ruch dłoni, konstrukcja kajdanek zdecydowanie zmniejsza ryzyko ich rozkucia.
W komplecie dwa kluczyki.
Kajdanki posiadają certyfikat NIJ Standard — 0307.01
Dane techniczne
Kolor: czarny
Maksymalny obwód wewnętrzny: 200 mm
Minimalny obwód wewnętrzny: 165 mm
Minimalne otwarcie: 50 mm
Długość: 210 mm
Grubość: 18 mm (po złożeniu)
Waga: 350 g
Producent: Alcyon, Hiszpania
| Kolor główny | Czarny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj kajdanek | na ręce |
| Typ kajdanek | zawiasowe |
| Waga | 350 g |
| Długość | 210 mm |
| Ilość kluczy w zestawie | 2 |
| Minimalny obwód wewnętrzny | 165 mm |
| Maksymalny obwód wewnętrzny | 200 mm |
| Minimalne otwarcie | 50 mm |
| EAN | 2007696508900 |
| Kod producenta | 5005-XB |
| Producent | Alcyon |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Te kajdanki są bardzo solidne, wytrzymalsze i praktyczniejsze niż wersje z łańcuszkiem, dodatkowo mają otwory na klucz po obu stronach.
-
Zdecydowanie nie wracam już do modeli z łańcuszkiem. Te kajdanki świetnie spełniają swoją funkcję – utrudniają ucieczkę aresztowanemu i dużo trudniej przełożyć w nich ręce z tyłu do przodu.
Brak opinii