MĘSKIE PREZENTY

Zamów teraz do Paczkomatu InPost z dostawą jutro!

Wzrost modela:

Rękawice taktyczne Armored Claw Shield - Olive

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
79,99 zł
Dostępne warianty produktu:
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Gwarantowana dostawa - Wt. 16 Gru.
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 71
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 7 punktów = 3,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
79,99 zł

Rękawice taktyczne Shield firmy Armored Clow w kolorze oliwkowym. Zapewniają maksymalny komfort, elastyczność oraz ochronę. Idealnie sprawdzą się podczas treningu strzeleckiego, taktycznego, działań w terenie lub codziennych prac.

Wzmocnienie na kostkach z wyprofilowanego polimeru z warstwą Kevlaru gwarantuje maksymalną ochronę. Dodatkowo, palce chronią sztywne wzmocnienia na grzbietach schowane pod warstwą materiału.

Warstwa zewnętrzna wykonana została ze spandexu, który charakteryzuje się wysoką elastycznością przy jednoczesnej odporności na trwałe rozciąganie. Wewnętrzna strona rękawic wykonana została z syntetycznej skóry wysokiej jakości i dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach. 

Na zakończeniu kciuka oraz palca wskazującego umieszczono antypoślizgowe panele, dzięki którym można obsługiwać dotykowe ekrany urządzeń takich jak smartfon czy tablet.

Elastyczny mankiet oraz wygodna regulacja z rzepem ułatwi dopasowanie rękawicy do nadgarstka.

Dane techniczne
Materiały: polimer, skóra syntetyczna, spandex
Kolor: oliwkowy
Waga: 85 g
Producent: Armored Claw

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Wielokolorowy
Ocieplenie Nie
Obsługa ekranów dotykowych Tak
Typ materiału Syntetyczny
Typ/przeznaczenie Taktyczne
Materiał dodatkowy tworzywo sztuczne
Materiał dodatkowy Spandex
Materiał główny skóra syntetyczna
Kolor główny Olive
Płeć Męska
Kod producenta ACL-33-007250-
Producent Armored Claw

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 11

  1. Ł...
    100%

    Rękawice są bardzo wygodne. Sprawdzają się zarówno zimą, jak i latem. W tej cenie świetnie nadają się do strzelania i aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowo można nimi obsługiwać ekran dotykowy.

  2. S...
    100%

    To bardzo dobre rękawice, które traktuję jako zamiennik dla modeli bez palców. Zbrojenie w nich jest wygodne, trzeba je tylko trochę rozchodzić.

  3. A...
    100%

    W rzeczywistości kolor jest bardziej zbliżony do brązu niż do zieleni, ale to wcale nie jest wadą. Rękawiczki prezentują się solidnie, moja dziewczyna jest z nich zadowolona, co daje mi spokój. Zdecydowanie polecam.

  4. M...
    100%

    Rękawice świetnie układają się na dłoniach, nie ma żadnych szwów, które mogłyby powodować dyskomfort. Po zapięciu trzymają się dobrze, a przy intensywnym użytkowaniu nie widać na nich uszkodzeń.

  5. G...
    100%

    Świetnie sprawdzają się podczas strzelania, jazdy na rowerze i w pracy! Obsługa telefonu przez dotyk działa znakomicie! Nie polecam używać ich do ciężkich prac ziemnych, ponieważ mogą się przetrzeć.

  6. M...
    100%

    Bardzo dobre rękawice, zwłaszcza w tak atrakcyjnej cenie. Oczywiście nie są tak precyzyjne jak rękawice Mechanix, ale do ASG są w zupełności wystarczające.

  7. V...
    100%

    Świetne i wygodne rękawice, mają kompozytową ochronę nadgarstków.

  8. P...
    100%

    To zdecydowanie jedne z najlepszych rękawic, jakie posiadałem. Kupiłem już drugą parę, a pierwsza nadal mi służy. Świetnie leżą na dłoniach, nie czuję ucisku szwów przy paznokciach, po zapięciu pozostają na miejscu, a mimo częstego użytkowania nie zauważyłem na nich żadnych śladów zniszczeń.

  9. Z...
    100%

    Jeszcze nie używałam tych rękawiczek, ale dobrze dopasowują się do dłoni i wydają się solidne, zamówiłam rozmiar S. Na pewno założę je, gdy zrobi się chłodniej :D

  10. M...
    100%

    Bardzo dobre rękawice w tej cenie. Zdecydowanie polecam.

  11. I...
    100%

    porządne rękawice, przyjemny materiał, rekomenduję

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup