Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Czapka z daszkiem Condor Flex Team Cap Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
69,99 zł
Sugerowana cena producenta 79,99 zł
Dostępne warianty produktu:
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Gwarantowana dostawa - Pon. 8 Gru.
    Zamów z usługą InPost jeszcze przez:
    110234
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 6 punktów = 3,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
69,99 zł

Czapka z daszkiem Flex Team Cap firmy Condor w kolorze Olive Drab. Uszyta została z szybkoschnącego i oddychającego poliestru. Zastosowany materiał jest elastyczny, trwały i przyjemny w dotyku.

Czapkę wykonano z przewiewnego materiału i dodatkowo wyposażono w sześć otworów wentylacyjnych, które wspierają cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgoci.

Dwa panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych naszywek czy emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches.

Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: 100% poliester
Wymiary paneli velcro:
- góra: 25,4 × 25,4 mm
- tył: 25,4 × 127 mm
Waga: 200 g
Producent: Condor Outdoor, USA

Condor


MILITARY jest dystrybutorem marki Condor.


Condor to amerykańska marka wywodząca się z Kalifornii, która od lat 80. XX wieku projektuje sprzęt taktyczny i outdoorowy doceniany przez żołnierzy, służby mundurowe oraz entuzjastów survivalu. Międzynarodowe uznanie przyniósł jej plecak 3-Day Assault Pack z 2002 roku – kultowy model, który zdefiniował standardy dla przyszłych konstrukcji. Aktualna oferta obejmuje nie tylko plecaki i torby, lecz również kamizelki, ładownice, odzież bojową oraz szeroki wachlarz akcesoriów zaprojektowanych z myślą o wymaganiach profesjonalnych użytkowników. Condor słynie z funkcjonalnych rozwiązań, solidnych materiałów i konstrukcji sprawdzonych w rzeczywistych warunkach operacyjnych. W czasie pandemii firma aktywnie wspierała lokalne społeczności i służby medyczne w USA, dostarczając im niezbędne środki ochrony. Nieustanny rozwój i inwestycje w innowacje pozwalają marce tworzyć produkty odpowiadające wyzwaniom współczesnego pola walki, treningów oraz codziennego funkcjonowania w terenie.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Czarny
Typ materiału Syntetyczny
Elastyczność materiału Rozciągliwy
Faktura materiału Jednolita (gładka)
Regulacja obwodu Nie
Płeć Męska
Wentylacja Otwory
Waga 200 g
Materiał główny 100% poliester
Kolor główny Black
Panel velcro Tak
Kod producenta 161131-002-
Producent Condor

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 2

  1. N...
    100%

    To kolejny raz, kiedy wybieram produkt marki Condor. Czapka została starannie wykonana, kolor bardzo mi się podoba... Idealnie pasuje na większą głowę – zamówiłem rozmiar XL przy obwodzie głowy około 59-60 cm. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ten produkt.

  2. A...
    100%

    Czapka jest naprawdę wytrzymała, materiał jest gruby, a mimo to głowa nie przegrzewa się. Velcro zamieszczone w interesujący sposób umożliwia personalizację czapki za pomocą naszywek. Zdecydowanie polecam.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup