ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Wzrost modela:

Pas taktyczny Direct Action Warhawk Rescue/Gun Belt - MultiCam

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
313,50 zł
Dostępne warianty produktu:
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub wybierz rozmiar i zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
313,50 zł

Taktyczny pas o szerokości 45 mm, przeznaczony do noszenia na biodrach kluczowego wyposażenia wykorzystywanego przez służby mundurowe. Wykonany z trwałej i gęsto plecionej taśmy nylonowej, częściowo usztywnionej, co zapewnia stabilność przy przenoszeniu ładownic, kabur itd.

Od wewnętrznej strony pas wyściełano miękkim materiałem, a brzegi wzmocniono taśmą chroniącą przed otarciami. Wszystkie szwy są dodatkowo wzmocnione. W pasie zastosowano stalową klamrę AustriAlpin Cobra, odporną na korozję. Obok klamry znajduje się solidna pętla umożliwiająca przypięcie np. karabińczyka.

Model nadaje się do noszenia samodzielnie lub razem z pasem Mosquito Modular Belt Sleeve od Direct Action.

Dane techniczne
Kamuflaż: MultiCam
Materiał: nylon (pas), stal (klamra)
Szerokość: 45 mm
Waga: 230 g
Producent: Direct Action, Polska

Kamuflaż MultiCam

MultiCam to innowacyjny wzór kamuflażu, opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w różnych terenach i zmiennych warunkach środowiskowych. Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących płynne przejścia pomiędzy zielenią, brązem i beżem, co pozwala na dynamiczne dostosowanie do otoczenia - przyjmuje zielone odcienie w lasach i brązy oraz beże na pustyniach. Szczególnie efektywny jest w Europie Środkowej i Wschodniej w okresie jesiennym i wśród suchej roślinności. MultiCam zdobył uznanie na całym świecie i jest stosowany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór dostępny jest również dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród miłośników militariów i airsoftu.

Direct Action


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Direct Action.


Direct Action to polska marka obecna na rynku od 2014 roku, specjalizująca się w produkcji zaawansowanego sprzętu taktycznego wykorzystywanego przez jednostki specjalne, takie jak JW GROM czy francuski RAID. Bazując na wiedzy wojskowych specjalistów oraz nowoczesnym podejściu do projektowania, oferuje systemy bojowe dostosowane do potrzeb profesjonalistów i dynamicznie zmieniających się realiów operacyjnych. Produkty, w tym kamizelki Spitfire i plecaki Halifax, charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, precyzyjnym wykonaniem oraz zastosowaniem wyjątkowo trwałych materiałów.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Szerokość pasa 45 mm
Typ materiału Syntetyczny
Materiał klamry Metal
Płeć Męska
Kamuflaż MultiCam
Zapięcie Klamra typ Cobra
Kod producenta BT-WRHK-NLW-MCM-
Producent Direct Action

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. M...
    100%

    Szelki dla psa są niezwykle funkcjonalne, zwłaszcza przy dłuższych spacerach. Solidnie wykonane, komfortowe, nie powodują ucisku ani się nie przemieszczają. Można je także bez problemu dopasować do różnych wielkości. Zdecydowanie opłaca się je kupić!

Brak opinii