Ładownica jest wytrzymała i dobrze pasuje do dwurzędowego magazynka do Glocka 19 ASG. Początkowo była mocno dopasowana, ale dzięki pewnemu luzowi na gumkach, po lekkim poluzowaniu teraz trzyma się świetnie. Nie wypada nawet podczas intensywnego ruchu. Zdecydowanie polecam.
Modularna ładownica przeznaczona na jeden mały magazynek, wykonana z wytrzymałego materiału nylonowego. W jej wnętrzu umieszczono specjalne usztywnienie z tworzywa, które zabezpiecza magazynek przed przypadkowym wypadnięciem.
Ładownica mocowana jest do oporządzenia za pomocą systemu MOLLE. Brak klasycznej klapy umożliwia szybkie i wygodne dobycie magazynka, który utrzymywany jest na miejscu dzięki gumowym elementom oraz wewnętrznemu zabezpieczeniu.
Na przedniej ściance umieszczono dodatkowe palsy MOLLE, pozwalające na łączenie ładownicy z innymi akcesoriami, np. drugą ładownicą.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: nylon i tworzywo sztuczne
Waga: 50 g
Mocowanie: MOLLE
Producent: GFC Tactical, Polska
| Waga | 50 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Kolor główny | Black |
| Materiał główny | nylon |
| Materiał dodatkowy | tworzywo sztuczne |
| EAN | 5902543701206 |
| Kod producenta | GFT-29-009862 |
| Producent | GFC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 27
-
-
Bardzo przystępne cenowo ładownice na magazynki do pistoletów. Jakość wykonania jest średnia (zgodnie z oczekiwaniami przy tej cenie) – końcówki pasków trzeba było opalić zapalniczką, żeby się nie strzępiły. Ładownice są nawet pięć razy tańsze od podobnych modeli konkurencji, co stanowi duży atut. Bez problemu mieszczą magazynki dwurzędowe (sprawdzone na 17-nabojowych do Glocka). Magazynki trzymają się dobrze i nie wypadają, a ładownice pozwalają na regulację, także przy magazynkach jednorzędowych. Kupiłem dwa egzemplarze w celu skompletowania budżetowego pasa taktycznego na strzelnicę za około 700 PLN.
-
Ładownica dobrze wykonana, materiał wydaje się wytrzymały. Przydatna regulacja i paski molle pozwalają zamocować ją w dowolnym miejscu. Polecam.
-
W moim przypadku ładownica się nie sprawdziła. Montaż i wkładanie magazynka okazały się problematyczne. Niestety, zamiast na pasie, będzie leżeć na półce. Produkty Wosport zdecydowanie wypadają lepiej.
-
Korzystam już od pewnego czasu i produkt spełnia swoją funkcję, jednak przyznaję tylko 4 gwiazdki ze względu na słabe mocowanie. Pasek jest zbyt krótki, za miękki i brakuje mu podszycia, które mogłoby go ustabilizować; nie wzbudza mojego zaufania - nie chodzi o to, że magazynek wypadnie, raczej obawiam się, że cała ładownica może się odczepić.
-
Jak na swoją cenę to dobra ładownica. Trzeba ją trochę rozpracować, żeby magazynek łatwo się wkładał i trzymał. Można ją doczepić do innej ładownicy i dobrze trzyma się pasa. Polecam.
-
Ładownica w porządku – jeśli nie jesteś pewien, czy Ci się sprawdzi, zamów jedną przy okazji innych zakupów i przetestuj. Zawsze można dokupić resztę. Ładownica jest tania.
-
Kupiłem ją w pośpiechu do pasa taktycznego, bo musiałem mieć cokolwiek. Nie jest zła, ale docelowo wymienię na coś lepszego. Mocowanie jest w porządku. W tej cenie nie ma co narzekać.
-
Jakość zaskakująco wysoka jak na tę półkę cenową.
-
Nie odbiegają jakością od droższych modeli, jedynie paski montażowe do molle mogłyby być dłuższe. Ogólnie bardzo polecam.
-
W tej cenie zdecydowanie polecam, solidne wykonanie, jedynie minusem jest pas molle, który na końcu wygląda jakby był przypalony zapalniczką.
-
Bardzo dobre ładownice w przystępnej cenie.
-
To świetna ładownica o bardzo dobrej jakości wykonania. Jest solidna, wygodna i trwała. Magazynki Colt trzymają się w niej pewnie. Zdecydowanie polecam.
-
Są odpowiednie do swojej roli, biorąc pod uwagę niską cenę.
-
Świetna ładownica. Magazynek wchodzi bez problemu, dobrze uszyta i dostępna w świetnej cenie.
Brak opinii