Czapka z daszkiem plus velcro Helikon Folding PolyCotton Rip-Stop - PL Woodland wz.93
Czapka bejsbolówka ze składanym daszkiem, wyposażona w 3 panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych naszywek czy emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu możesz nadać swojej czapce indywidualny charakter. Również na pasku regulującym rozmiar.
0%
Prócz zastosowań para-militarnych świetnie sprawdzi się jako czapka na wszelkie outdoorowe wypady. Tkanina z jakiej wykonano czapkę, to w 40% poliester oraz w 60% bawełna Ripstop. Jeszcze bardziej wytrzymała, lekka, przewiewna i przyjemna w dotyku. Zapewnia trwałość i odporność w każdych warunkach pogodowych.
Kamuflaż Helikon PL Woodland to nazwa nadana przez producenta dla kamuflażu będącego ścisłym odpowiednikiem wz. 93 ,,Pantera”, obowiązującego w Polskich Siłach Zbrojnych. Nałożone na szaro-zielone tło nieregularne plamy w kolorze czarnym, brązowym i zielonym zapewniają dobre maskowanie na otwartych i zalesionych terenach Polski i innych krajów Europy Środkowej.
Na frontalnym velcro wyhaftowano kameleona - symbol Helikon-Tex.
Dane techniczne
Kamuflaż: PL Woodland
Rozmiar: uniwersalny
Obwód minimalny: 54 cm
Obwód maksymalny: 61 cm
Wymiary paneli velcro:
- przód: 9 x 5 cm
- góra: 3 x 3 cm
- pasek regulacji: 8 x 2,5 cm
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester
Długość daszka: 60 mm
Waga: 65 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

MILITARY.PL jest oficjalnym dystrybutorem marki Helikon-Tex.
Helikon-Tex to polska firma działająca od 1983 roku, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży taktycznej, militarnej oraz outdoorowej. Asortyment marki obejmuje szeroką gamę produktów, w tym odzież, plecaki, torby i różnego rodzaju akcesoria taktyczne, które zyskały popularność zarówno wśród profesjonalistów, jak i entuzjastów aktywności terenowych. W ofercie znajdują się linie produktowe takie jak Bushcraft – dla miłośników survivalu, Law Enforcement – stworzona z myślą o służbach mundurowych, oraz Range – przeznaczona dla strzelców. Firma korzysta z nowoczesnych wzorów kamuflażu, w tym MultiCam, ATACS i PenCott, zapewniających skuteczne maskowanie w różnych warunkach terenowych.
Kolor/kamuflaż | Kamuflaż |
---|---|
Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
Elastyczność materiału | Nierozciągliwy |
Faktura materiału | Rip-Stop (kratka) |
Regulacja obwodu | Tak |
Płeć | Męska |
Wentylacja | Otwory |
Waga | 65 g |
Materiał dodatkowy | 40% |
Materiał główny | 60% |
Kamuflaż | wz. 93 "Pantera" / PL Woodland |
Panel velcro | Tak |
EAN | 5908218715431 |
Kod producenta | CZ-BBF-PR-04 |
Producent | Helikon |
EAN |