Świetna jakość szycia, solidny rzep i intensywne kolory. Cena adekwatna do jakości produktu. Idealny gadżet na czapkę dla odważnej kobiety lub miłośnika różowych motywów z czaszkami.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Haftowana naszywka, wykonana z odpornej na przetarcia i rozdarcia Cordury 500D przedstawiająca wizerunek wojowniczej Hello Kitty, to dobrze znana postać japońskiej popkultury w postaci białej kotki z kokardą na głowie. Emblemat został wyposażony w jednostronny rzep, dzięki któremu w prosty sposób można umieścić go na panelu velcro na mundurze, czapce, nerce czy plecaku.
Naszywki Morale Patch noszone są przez żołnierzy i inne służby obok naszywek właściwych dla własnej jednostki w celu „podniesienia morale". Stanowią swoisty element identyfikujący i jednoczący grupę oraz są częścią żołnierskiego humoru.
Dane techniczne
Materiał: Cordura 500D
Kolor: White/Ranger Green
Wymiary: 8,5 x 6,7 cm
Waga: 15 g
Producent: M-Tac, Ukraina
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.
M-Tac to ukraińska marka założona w 2005 roku w Kijowie, która rozpoczęła działalność od produkcji akcesoriów airsoftowych. W odpowiedzi na dynamiczne zmiany w kraju, firma szybko poszerzyła asortyment o odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac projektowane są z myślą o użytkowaniu w najbardziej wymagających warunkach – sprawdzane były m.in. w Arktyce, na polach walki oraz podczas ekstremalnych wypraw survivalowych. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy materiały od renomowanych dostawców, takich jak Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród ukraińskich służb mundurowych oraz entuzjastów outdooru na całym świecie.
| Wykonanie | haftowana |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | rzep |
| Kształt naszywki | niestandardowa |
| Materiał | Cordura 500D |
| Wymiary | 85 x 67 mm |
| EAN | 5903886860643 |
| Kod producenta | 51387023 |
| Producent | M-Tac |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Hello Kitty w wersji "taktycznej" - taka zabawna niespodzianka dla mojej żony, ale na różowym tle wygląda naprawdę fajnie. To jej ulubiony kolor, więc mała rada dla firm produkujących gadżety: militarne akcesoria w tym odcieniu na pewno znajdą nabywców, szczególnie wśród kobiet.
Brak opinii