Naszywki M TAC to klasa sama w sobie, nie mają sobie równych. Produkt jest dokładnie taki jak na zdjęciu, rzep bardzo mocno trzyma. Podczas prania nic się z nimi nie dzieje, więc nie trzeba ich zdejmować – rewelacja.
Oryginalna naszywka typu Morale Patch wykonana z wytrzymałej Cordury 500D wykonana w kształcie celownika optycznego snajpera z osobnymi znacznikami i przecięciem celowniczym pośrodku. Emblemat został wyposażony w jednostronny rzep, dzięki któremu można zamocować go do odzieży, plecaka lub elementów oporządzenia.
Naszywki morale patch noszone są przez żołnierzy i inne służby obok naszywek właściwych dla własnej jednostki w celu "podniesienia morale". Stanowią swoisty element identyfikujący i jednoczący grupę oraz są elementem żołnierskiego humoru.
Dane techniczne
Materiał: Cordura 500D
Rozmiar: 95 х 85 mm
Producent: M-Tac, Ukraina
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.
M-Tac to ukraińska marka założona w 2005 roku w Kijowie, która rozpoczęła działalność od produkcji akcesoriów airsoftowych. W odpowiedzi na dynamiczne zmiany w kraju, firma szybko poszerzyła asortyment o odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac projektowane są z myślą o użytkowaniu w najbardziej wymagających warunkach – sprawdzane były m.in. w Arktyce, na polach walki oraz podczas ekstremalnych wypraw survivalowych. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy materiały od renomowanych dostawców, takich jak Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród ukraińskich służb mundurowych oraz entuzjastów outdooru na całym świecie.
| Wykonanie | haftowana |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | rzep |
| Kształt naszywki | niestandardowa |
| Materiał | Cordura 500D |
| Wymiary | 95 х 85 mm |
| EAN | 5903886866690 |
| Kod producenta | 51427005 |
| Producent | M-Tac |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii