NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Etui na notes MFH A4 - OD Green

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
94,99 zł
  • Zamów teraz - planowana dostawa: Pon. 29 Gru.

Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 9 punktów = 4,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
94,99 zł

Etui na notes MFH A4 - OD Green

Etui w kolorze OD Green przeznaczone na notes A4, zamykane zamkiem błyskawicznym. Wykonane z szybkoschnącego i niewchłaniającego wilgoci poliestru.

Liczne kieszenie, uchwyty na długopisy

Przednia część pokrowca wyposażona jest w rzep o wymiarach 9 x 2,5 cm, elastyczną linę oraz zamykaną kieszeń z siatki. Wewnątrz znajdują się jedna mała kieszeń, osiem wsuwanych przegród, w tym jedna przezroczysta na dane użytkownika, trzy uchwyty na długopisy oraz czteropierścieniowy mechanizm na notes z zatrzaskiem.

Najważniejsze cechy

  • mieści notes A4
  • konstrukcja z poliestru
  • miejsce na rzep
  • liczne kieszenie i przegrody
  • uchwyty na długopisy

Dane techniczne

Kolor: OD Green
Materiał: 100% poliester
Wymiary: 28 x 37 x 5 cm
Waga: 856 g
Producent: MFH, Niemcy

MFH


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki MFH.


MFH (Max Fuchs AG) to niemiecka firma z ponad czterema dekadami doświadczenia w branży militarnej i outdoorowej, specjalizująca się w projektowaniu oraz dystrybucji odzieży, wyposażenia taktycznego i sprzętu survivalowego. Działająca od 1981 roku i mająca siedzibę w bawarskim Freyung, należy do czołówki największych hurtowników tego sektora w Europie. W ofercie znajdują się zarówno autorskie linie produktów, takie jak MFH (Mission for High Defence), Fox Outdoor i Pure Trash, jak i autentyczne wyposażenie wojskowe pochodzące z zasobów NATO. Firma zaopatruje ponad 10 000 partnerów handlowych na całym świecie, dostarczając szeroki wachlarz asortymentu – od odzieży taktycznej, przez plecaki, namioty i śpiwory, po noże, akcesoria EDC i sprzęt dedykowany służbom mundurowym oraz entuzjastom aktywności terenowej.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie zieleni
Kolor główny OD Green
Materiał główny poliester
Zapięcie Zamek błyskawiczny
Waga 856
Wymiary 28 x 37 x 5 cm
EAN 4044633084514
Kod producenta 30985B
Producent MFH

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 6

  1. K...
    100%

    Świetne etui na notes A4, odporne na wilgoć, choć nie jest całkowicie wodoszczelne. Moim zdaniem to ciekawa opcja do plecaka na wycieczki czy biwak, chociaż cena jest dość wysoka.

  2. P...
    100%

    Etui dobrze sprawdza się w terenie – dokumenty pozostały suche, co dla mnie jest kluczowe. Materiały są dobrej jakości, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

  3. M...
    100%

    Organizer lub teczka o dużych wymiarach. Myślałem, że będzie mniejsza, ale okazała się większa niż A4. W środku znajduje się podkładka na kartki z klipsami. Przyda się osobom, które często przenoszą dokumenty. Polecam.

  4. K...
    100%

    Etui okazało się większe niż wyglądało na zdjęciach. Spodziewałem się formatu A4, a mieści się w nim nawet więcej niż A4. Jest solidne, posiada dużo różnych kieszonek i przegródek na akcesoria jak długopis czy linijka.

  5. Z...
    100%

    Funkcjonalne etui, które naprawdę pomieści dużo rzeczy. W środku znajduje się wiele przegródek i wystarczająco miejsca na drobiazgi, koszulki czy notes w formacie A4. Niektóre kieszonki są dość płytkie i trudno mi ocenić, co można w nich schować. Ogólnie jednak bardzo na plus.

  6. P...
    100%

    Znakomite etui na dokumenty A4, długopisy, linijkę, mały zszywacz, kompas, nóż czy inne akcesoria. Tak zwana 'teczka dowódcy' idealnie pasuje dla osoby dowodzącej zespołem. Bez problemu zmieści biurowe i wojskowe drobiazgi. Przetestowane w terenie – spełniło moje oczekiwania i wygląda bardzo dobrze.

Brak opinii