MĘSKIE PREZENTY

Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Linka MFH 7 mm x 15 m - Coyote

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
24,95 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - Sb. 6 Gru.
    Zamów do 23:00 - odbierz paczkę w sobotę!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 2 punkty = 1,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
24,95 zł

Uniwersalna linka z jednolitym rdzeniem o średnicy 7 mm i długości 15 m. Wykonana została w 100% z polipropylenu, dzięki czemu szybko schnie, nie butwieje i jest odporna na pleśń.

Zastosowanie:
 - troczenie i zabezpieczanie ekwipunku,
 - troczki do latarek i noży,
 - rękojeści do noży - jako oplot,
 - linka biwakowa do prania, budowania schronienia itp.,
 - bransoletki survivalowe.

Linka nie nadaje się do wspinaczki.

Dane techniczne
Kolor: Coyote
Materiał: 100% polipropylen
Średnica: 7 mm
Długość: 15 m
Waga: 273 g
Producent: MFH, Niemcy

MFH


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki MFH.


MFH (Max Fuchs AG) to niemiecka firma z ponad czterema dekadami doświadczenia w branży militarnej i outdoorowej, specjalizująca się w projektowaniu oraz dystrybucji odzieży, wyposażenia taktycznego i sprzętu survivalowego. Działająca od 1981 roku i mająca siedzibę w bawarskim Freyung, należy do czołówki największych hurtowników tego sektora w Europie. W ofercie znajdują się zarówno autorskie linie produktów, takie jak MFH (Mission for High Defence), Fox Outdoor i Pure Trash, jak i autentyczne wyposażenie wojskowe pochodzące z zasobów NATO. Firma zaopatruje ponad 10 000 partnerów handlowych na całym świecie, dostarczając szeroki wachlarz asortymentu – od odzieży taktycznej, przez plecaki, namioty i śpiwory, po noże, akcesoria EDC i sprzęt dedykowany służbom mundurowym oraz entuzjastom aktywności terenowej.

Więcej informacji
Waga 273 g
Długość 1500 cm
Kolor/kamuflaż Odcienie brązu
Średnica 7 mm
Materiał polipropylen
Main color Coyote
EAN 4044633137753
Kod producenta 27509B
Producent MFH

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 7

  1. R...
    100%

    Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie, zdecydowanie wart polecenia. Zgodny z opisem, uniwersalny sznur o wysokiej jakości wykonania. Kolor jest praktyczny i dobrze sprawdza się w terenie.

  2. J...
    100%

    Nie rozciąga się zbyt mocno, co jest zaletą. Wydaje się solidna. Ma lekki połysk, nie jest matowa. Jak na 7 mm, wypada grubiej w porównaniu z innymi linami tej grubości. Sprawdza się w użyciu. Polecam.

  3. D...
    100%

    Porządna linka. Bardzo dobrze wykonana i wysokiej jakości. Ma dwa rdzenie wewnątrz oplocie, które można osobno wyjąć i użyć do innych celów, co pozwala też zmniejszyć jej średnicę. Zdecydowanie polecam.

  4. M...
    100%

    Bardzo dobra linka, może być alternatywą dla paracordu. Sprawdza się znakomicie do mocowania sprzętu lub wykorzystania przy budowie schronienia. Wytrzymała na warunki atmosferyczne.

  5. M...
    100%

    Świetna linka, bez problemu sprawdzi się jako zamiennik paracordu. Idealnie nadaje się do przypinania sprzętu lub budowy schronienia. Jest odporna na warunki atmosferyczne.

  6. M...
    100%

    Świetna lina, śmiało może być alternatywą dla popularnego paracordu. Doskonale sprawdza się do mocowania sprzętu czy nawet budowy prowizorycznego schronienia. Dobrze znosi warunki atmosferyczne.

  7. M...
    100%

    Świetna linka, może być dobrą alternatywą dla popularnego paracordu. Doskonale sprawdza się przy mocowaniu ekwipunku albo budowie schronienia. Jest wytrzymała na czynniki zewnętrzne.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup