NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Namiot 4-osobowy z przedsionkiem Mil-Tec - olive

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
499,00 zł
Sugerowana cena producenta 579,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Zamów teraz - planowana dostawa: Pon. 29 Gru.

Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 49 punktów = 24,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
499,00 zł

Duży namiot tunelowy, który z łatwością pomieści cztery osoby z bagażem. Tropik wykonano z odpornego na rozdarcia poliestru. Tkaninę cechuje wodoodporność na poziomie 1000 mm/m2. Podłogę namiotu wykonano z polietylenu charakteryzującego się wodoodpornością na poziomie 3000 mm/m2.

Obszerny przedsionek umożliwia przechowanie bagażu, rowerów lub urządzenie biwakowej kuchni. Duża sypialnia pozwala na sen czterem dorosłym osobom.

W konstrukcji użyto stelaża z wytrzymałego i jednocześnie lekkiego włókna szklanego. Tunele stelażowe znajdują się na zewnątrz tropiku.

Dane techniczne
Ilość osób: 4
Ilość wejść: 1
Ilość przedsionków: 1
Materiał podłogi: polietylen, wodoodporność 3000 mm/m2
Materiał tropiku: poliester wodoodporność 1000 mm/m2
Podłoga w przedsionku: nie
Stelaż: zewnętrzny
Materiał stelaża: włókno szklane
Rozmiar: 420  x 250  x 140 cm
Wymiary sypialni: 210 x 240 x 125 cm
Waga: 5400 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy

Mil-Tec


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.


Mil-Tec to marka należąca do niemieckiej firmy Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży oraz wyposażenia outdoorowego i taktycznego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z militariami oraz rozwijając własne rozwiązania – jak linia kamuflaży Phantomleaf® – firma zdobyła uznanie jako producent solidnego sprzętu w przystępnej cenie. Produkty Mil-Tec powstają z poszanowaniem etycznych standardów pracy, czego wyrazem jest wsparcie dla inicjatywy "Social Fair". W ofercie znajduje się również bogaty wybór replik historycznych mundurów i elementów wyposażenia wojskowego, cenionych przez kolekcjonerów i pasjonatów rekonstrukcji.

Więcej informacji
Waga 5400 g
Wymiary rozłożonego 420 x 250 x 140 cm
Wymiary złożonego 65 x 16 x 16 cm
Wentylacja Tak
Liczba osób 4
Liczba sypialni 1
Przedsionek Tak
Materiał tropiku poliester
Materiał sypialni poliester
Materiał podłogi polietylen
Liczba wejść 1
Tropik Tak
Konstrukcja namiotu Tunelowy
Okno Tak
Moskitiera Tak
Stelaż Włókno szklane
Kieszenie do przechowywania ekwipunku Tak
Śledzie / szpilki w zestawie Szpilki stalowe
Wodoodporność tropiku 1000 mm/m2
Wodoodporność podłogi 3000 mm/m2
Kolor/kamuflaż Odcienie zieleni
Kolor główny Olive
EAN 4046872417696
Kod producenta 14226010
Producent Mil-Tec

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. R...
    100%

    W sam raz dla dwóch osób. Świetny przedsionek – jest niski, ale ma wystarczająco miejsca na rzeczy i można w nim w razie deszczu coś ugotować na kucko. Moskitiery i namiot wewnętrzny wydają się trochę kruche. Namiot jest lekki jak na swój rozmiar.

  2. A...
    100%

    W tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Solidna jakość, przestronne i wygodne komory.

  3. S...
    100%

    Można go rozstawić samodzielnie, zapewnia mnóstwo przestrzeni w środku, ma komfortowy przedsionek – rewelacyjny wybór za taką kwotę.

Brak opinii