Patelnia okazała się bardzo praktyczna na wycieczki i kempingi. Odkręcana rączka to duży plus, bo w plecaku zajmuje znacznie mniej miejsca niż zwykłe naczynia. Metal wygląda na dość solidny, nagrzewa się równomiernie, do przygotowania prostych posiłków na palniku lub ognisku nadaje się bardzo dobrze. Składanie i rozkładanie przebiega bez problemów, konstrukcja trzyma się dobrze. Na wyjazdy na łono natury to naprawdę wygodna opcja. Z minusów – jeśli gotować na mocnym otwartym ogniu, rączka również może się zauważalnie nagrzewać, więc lepiej uważać.
Składana patelnia turystyczna firmy Mil-Tec. Wykonana została ze stali nierdzewnej. Pokryta powłoką zapobiegającą przywieraniu jedzenia podczas smażenia. Idealnie sprawdzi się podczas biwaku, kempingu lub wędrówki.
Składany uchwyt pokryty został tworzywem, które chroni przed poparzeniem.
Dane techniczne
Materiał: stal
Średnica: 25 cm
Waga: 450 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.
Mil-Tec to marka należąca do niemieckiej firmy Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży oraz wyposażenia outdoorowego i taktycznego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z militariami oraz rozwijając własne rozwiązania – jak linia kamuflaży Phantomleaf® – firma zdobyła uznanie jako producent solidnego sprzętu w przystępnej cenie. Produkty Mil-Tec powstają z poszanowaniem etycznych standardów pracy, czego wyrazem jest wsparcie dla inicjatywy "Social Fair". W ofercie znajduje się również bogaty wybór replik historycznych mundurów i elementów wyposażenia wojskowego, cenionych przez kolekcjonerów i pasjonatów rekonstrukcji.
| EAN | 4046872276125 |
|---|---|
| Kod producenta | 14689500 |
| Producent | Mil-Tec |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Doskonały produkt w atrakcyjnej cenie. Plusem jest nieprzywierająca powierzchnia. Waga jest akceptowalna. Brakuje mi jedynie pokrowca do przenoszenia, ale cena to wynagradza.
-
Wygląda całkiem solidnie, nie miałem jeszcze okazji użyć na ognisku. Zdecydowałem się na ten model ze względu na powłokę nieprzywierającą (w sklepie na D była ciekawa stalowa patelnia, ale wybrałem jednak tę).
-
Dobrze smaży. Używanie jej przy ognisku sprawia satysfakcję...
-
Jest kompaktowa, a palnik sprawuje się dobrze :) Nie testowałem jej jeszcze na ognisku, ale wkrótce nadrobię tę zaległość :)
-
W tej cenie wydaje się spełniać swoją rolę. Nie jest zbyt lekka, co jak na patelnię jest plusem, choć w porównaniu do żeliwnych jest znacznie lżejsza. To jednak zupełnie inny przedział cenowy i wagowy. Dzięki swojej głębokości jest bardziej wszechstronna niż zwykła patelnia.
Brak opinii