Bardzo ładna siekierka w stylu nordyckim. Prezentuje się atrakcyjnie i została porządnie zrobiona. Stal damasceńska wygląda pięknie. Polecam zarówno do kolekcjonowania, jak i użytkowania.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Toporek Njord Vidar Viking Damast - Medium
Siekiera wykonana z ręcznie kutej, warstwowej stali damasceńskiej, która zapewnia wyjątkową trwałość oraz ostrość ostrza. Rękojeść z drewna palisandrowego została zaprojektowana dla pewnego chwytu, co zwiększa komfort użytkowania. Sprawdzi się zarówno do obróbki drewna, jak i rąbania.
Wykończenie ochronną mieszanką, przenoszenie i przechowywanie
Siekiera pokryta jest tradycyjną ochronną mieszanką wosku pszczelego i oleju lnianego, co zwiększa jej odporność na warunki atmosferyczne. Do zestawu dołączono ręcznie wykonaną brązową skórzaną pochwę ze szlufką na pasek, umożliwiającą bezpieczne przenoszenie, oraz etui do przechowywania.
Najważniejsze cechy
- wykonanie ze stali damast
- rękojeść z drewna pallisander
- wykończenie ochronną mieszanką
- ręcznie wykonana pochwa
- szlufka na pasek
- etui do przechowywania
Dane techniczne
Stal: damast
Długość ostrza: 11,5 cm
Długość rękojeści: 33,5 cm
Długość całkowita: 38 cm
Waga: 841 g
Producent: Njord, Holandia
| Długość całkowita | 380 mm |
|---|---|
| Długość ostrza | 115 mm |
| Stal ostrza | Damast skuwany |
| Stylisko | Drewno |
| Waga | 841 g |
| Pokrowiec transportowy | Tak |
| EAN | 8716961000448 |
| Kod producenta | NJ VIDAR-VD-M |
| Producent | Njord |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii