Latarka Olight iMini 2 Black - 50 lumenów
Udoskonalona wersja latarki iMini wyposażonej w diodę LED, wyróżniającej się kompaktową konstrukcją. Przystosowana do codziennego użytkowania jako brelok do kluczy lub mocowanie do szlufki spodni. Generuje strumień świetlny o mocy 50 lumenów i zapewnia nieprzerwaną pracę przez 60 minut. Sprawdzi się jako element podstawowego wyposażenia EDC.
trwałe aluminium lotnicze A6061-T6, norma ipx-6, magnes w podstawie
Korpus wykonany został z aluminium lotniczego A6061-T6, pokrytego trwałą anodyzacją w intensywnym czarnym kolorze. Konstrukcja spełnia normę szczelności IPX-6, co oznacza odporność na strumień wody o wydajności do 100 litrów na minutę, płynący z różnych kierunków. Dodatkowo, latarka jest odporna na upadki z wysokości do 1,5 metra. W podstawie obudowy umieszczono mocny magnes, który umożliwia stabilne mocowanie do metalowych powierzchni.
zasilanie akumulatorowe, zintegrowana wtyczka USB, gwarancja
Model iMini 2 zasilany jest przez akumulator 10180 o pojemności 80 mAh, który można ładować bezpośrednio dzięki zintegrowanej wtyczce USB umieszczonej na magnetycznej nasadce. Producent udziela na produkt 2-letniej gwarancji.
elementy zestawu
- latarka iMini 2
- akumulator 10180 80mAh
- nasadka na port USB
- karabińczyk
- instrukcja obsługi
najważniejsze cechy
- moc 50 lumenów
- kompaktowe wymiary
- lekka i wytrzymała konstrukcja
- korpus z aluminium lotniczego A6061-T6
- odporność na upadki z wysokości 1,5 metra
- norma IPX-6
- mocny magnes w podstawie
- zasilanie akumulatorem 10180
- ładowanie przez zintegrowaną wtyczkę USB
- 2-letnia gwarancja
dane techniczne
Kolor: Black
Obudowa: aluminium lotnicze A6061-T6
Źródło światła: dioda LED
Zasięg skuteczny: 21 m
Zasilanie: 1 x akumulator 10180 80mAh
Wymiary: 55 x 15,1 mm
Waga: 19,5 g
Producent: Olight, PRC
MILITARY jest wyłącznym dystrybutorem marki Olight w Polsce.
Olight to uznana marka, która od 2006 roku zmienia oblicze oświetlenia przenośnego, oferując nowoczesne latarki o wszechstronnym zastosowaniu. Asortyment obejmuje modele o wysokiej mocy dedykowane służbom mundurowym, kompaktowe latarki taktyczne z możliwością montażu na broń, a także poręczne wersje do codziennego użytku. Wykorzystanie zaawansowanych technologii, trwałych materiałów oraz wydajnych diod LED sprawia, że produkty Olight wyróżniają się mocnym strumieniem światła, ergonomiczną konstrukcją i funkcjonalnością. Dzięki ponad 1200 patentom oraz licznym nagrodom, w tym prestiżowym iF Design Awards i Red Dot Awards, marka zdobyła globalne uznanie. Olight nieustannie dąży do doskonałości, dostosowując swoje rozwiązania do oczekiwań użytkowników.
| Maksymalny strumień światła | 50 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Nie |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 60 min |
| Czas pracy w trybie wysokim | 60 min |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 60 min |
| Typ zasilania | Wbudowany akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | wbudowany Li-Ion 10180 |
| Magnes | Tak |
| Kolor światła | Białe |
| Powerbank | Nie |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IPX 6 |
| Klips w zestawie | Nie |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 55 mm |
| Średnica | 15,1 mm |
| Waga | 19,5 g |
| EAN | 6975498001652 |
| Kod producenta | IMINI 2 |
| Producent | Olight |
| EAN |