Linka Pentagon Tac Maven Multi Purpose Rope 10 mm x 15 m - Olive Green
Uniwersalna linka w kolorze Olive Green o średnicy 10 mm i długości 15 m, wykonana z trwałego polipropylenu. Jej lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe przypięcie do ekwipunku, pasa czy kamizelki.
polipropylen, obciążenie do 190 kg
Wykonana w 100% z polipropylenu, co przekłada się na niską wagę oraz odporność na wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Maksymalne obciążenie to 190 kg, dzięki czemu linka sprawdza się podczas typowych czynności terenowych, takich jak napinanie, zabezpieczanie czy podwieszanie sprzętu.
uwaga
Produkt nie jest przeznaczony do wspinaczki.
najważniejsze cechy
- wykonana z polipropylenu
- maksymalne obciążenie do 190 kg
- odporność na działanie wilgoci
- niska waga
MILITARY jest wyłącznym dystrybutorem marki Pentagon w Polsce.
Pentagon Tactical to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu odzieży i wyposażenia inspirowanego wymaganiami wojska, służb mundurowych oraz entuzjastów outdooru. W jej produktach łączy się trwałe materiały, funkcjonalne rozwiązania i nowoczesny design. Charakterystyczne autorskie kamuflaże, takie jak Pentacamo® i Grassman®, oraz dopracowane kroje powstały dzięki wieloletnim pracom projektowym i współpracy ze specjalistami. Asortyment obejmuje m.in. specjalistyczne linie: Tactical Duty dla profesjonalistów, Combat Duty do działań bojowych oraz After Duty, idealną do survivalu, turystyki i codziennego użytku.
| Długość | 1500 cm |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
| Średnica | 10 mm |
| Materiał | polipropylen |
| Main color | Olive Green |
| EAN | 5207153307665 |
| Kod producenta | D25009 |
| Producent | Pentagon |
| EAN |