Nóż szefa kuchni Samura Harakiri 16,6 cm
Kuchenny nóż, którego długość głowni wynosi 166 mm, wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AUS-8 hartowanej do twardości 58 HRC. Specjalnie zaprojektowany kształt ostrza zapewnia wyjątkową łatwość manewrowania nożem, co ułatwia krojenie żywności.
Stal nierdzewna AUS-8
Materiał głowni tego noża stanowi wysokiej jakości stal nierdzewna AUS-8, będąca odpowiednikiem stali typu 440. Odznacza się ona wysoką odpornością na korozję oraz wystarczającym trzymaniem ostrości. Stal jest hartowana do twardości 58 HRC, co poprawia jej twardość oraz odporność na tępienie.
Rękojeść z trwałego tworzywa
Ergonomiczna rękojeść wytworzona jest z tworzywa ABS, które zapewnia pewny chwyt i jest odporna na działanie wody oraz detergentów. Materiał rękojeści nie wymaga dodatkowej konserwacji.
Najważniejsze cechy
- głownia o długości 166 mm
- wykonany ze stali nierdzewnej AUS-8 o twardości 58 HRC
- ergonomiczna rękojeść z tworzywa ABS
- niska waga 114 g
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Kuchenny |
| Długość głowni | 166 mm |
| Profil głowni | Inne |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 290 mm |
| Zbijak do szyb | Nie |
| Stal ostrza | AUS-8 |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | ABS |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 114 g |
| EAN | 4751029328359 |
| Kod producenta | SHR.0083B |
| Producent | Samura |
| EAN |