Jeśli szukasz kamienia ostrzącego o drobnej gradacji, w dobrej cenie, który jest względnie mały i nie za ciężki, to polecam ten produkt. Kamień sprawdza się do wstępnego ostrzenia moich noży.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Ceramiczna, lekka osełka o gradacji 240 służąca do wstępnego ostrzenia mocno stępionych noży i przeprofilowywania krawędzi tnącej. Powierzchnia ścierna ma rozmiar 15 centymetrów na 2 centymetry.
Można stosować z zestawami Ganzo Touch.
Dane techniczne
Gradacja: 240
Wymiary: 150 x 20 x 5 mm
Waga: 40 g
Producent: Sanrenmu, PRC
MILITARY jest wyłącznym dystrybutorem marki Sanrenmu w Polsce.
Sanrenmu to uznany producent multitooli, akcesoriów EDC, narzędzi do ostrzenia oraz długopisów taktycznych, który zdobył zaufanie użytkowników dzięki solidnej jakości wykonania i atrakcyjnej relacji ceny do oferowanej funkcjonalności. W swoich produktach wykorzystuje sprawdzone materiały, w tym popularną stal nierdzewną 8Cr13MoV, cenioną za odporność na korozję i trwałość. Asortyment marki wyróżnia się dopracowaną precyzją, ergonomicznym designem oraz niezawodnym działaniem w codziennym użytkowaniu. Przez lata Sanrenmu dostarczało produkty w ramach OEM dla czołowych światowych producentów, zdobywając doświadczenie w segmencie premium, zanim skupiło się na rozwoju własnych, bardziej przystępnych cenowo rozwiązań EDC. Obecnie marka należy do ścisłej czołówki w swojej branży, oferując szeroki wybór modeli dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i preferencji.
| Waga | 40 g |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 20 x 5 mm |
| Gradacja materiału ściernego | 240 |
| Materiał ścierny | ceramika |
| EAN | 2007696495545 |
| Kod producenta | W0011 |
| Producent | Sanrenmu |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 12
-
-
Wszystkie noże babci zostały naostrzone, produkt spełnia swoje zadanie.
-
Najlepsza gradacja do szybkiego ostrzenia. Lekki kamień, który zmieści się w kieszeni. Trzeba uważać, by nie pękł.
-
Mała, lekka, poręczna – doskonała do naprawy lub nadania krawędzi tnacej.
-
Świetnie radzi sobie z ostrzeniem bardzo tępym noży, polecam.
-
Osełka jest kompaktowa i mieści się w kieszeni. Ostrzenie najlepiej wykonywać na mokro, by ograniczyć zużycie powierzchni. Polecam.
-
Polecam ten produkt. Kamień pasuje do większości dostępnych systemów ostrzenia (u mnie RUIXIN PRO). Gradacja idealna do naprawy wyszczerbień lub zmiany kąta ostrza. Można go również używać ręcznie w terenie, mieści się w plecaku lub kieszeni.
-
W sytuacji uszkodzenia ostrza lub chęci zmiany kąta świetnie sprawdza się przy tworzeniu nowej krawędzi.
-
Produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa pod wskazany adres. Polecam.
-
Polecam. Produkt zgadza się z opisem. Nadaje się także do ręcznego ostrzenia.
-
Pasuje do ostrzałki Ganzo Touch Pro, ma podobną jakość do oryginału, a oferuje więcej wariantów gradacji.
-
Osełka jest wygodna w użyciu oraz solidnie wykonana. Polecam.
Brak opinii