Kosmetyczka podróżna jest bardzo wygodna i solidna. Przezroczysty materiał pozwala łatwo odnaleźć potrzebne rzeczy i świetnie sprawdza się podczas kontroli bagażu na lotnisku. Zamek działa bez zarzutu, cała kosmetyczka jest lekka, a jednocześnie sprawia wrażenie trwałej i odpornej na uszkodzenia. Dużym atutem jest kompaktowy rozmiar oraz praktyczne buteleczki w komplecie. Doskonały wybór na podróż i do uporządkowania kosmetyków w torbie lub walizce.
Transparentna kosmetyczka wykonana z wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału TPU, przeznaczona do transportu przyborów toaletowych. Spełnia wymagania TSA dotyczące przewozu płynów i żeli w bagażu podręcznym.
Wodoodporny zamek błyskawiczny z dużymi uchwytami zapewnia ochronę zawartości przed przemoczeniem.
Do kosmetyczki dołączono 6 pojemników (3 o pojemności 89 ml oraz 3 o pojemności 40 ml) mieszczących się w jej wnętrzu.
Dane techniczne
Kolor: Clear
Materiał: TPU
Wymiary: 19 x 11,5 x 6,5 cm
Pojemność:
- kosmetyczka: 1 l
- pojemniki: 3 x 89 ml, 3 x 40 ml
Waga: 105 g
Producent: Sea To Summit, Australia
MILITARY jest dealerem premium marki Sea To Summit.
Sea To Summit to australijska marka wywodząca się z prawdziwej pasji do przekraczania granic – zarówno tych fizycznych, jak i mentalnych. Jej nazwa upamiętnia niezwykłą wyprawę Tima Macartney-Snape’a, który jako pierwszy zdobył Mount Everest, rozpoczynając wspinaczkę od poziomu morza. Ta wyjątkowa podróż stała się inspiracją dla filozofii firmy: tworzyć sprzęt gotowy na każde wyzwanie i wspierający realizację najbardziej ambitnych celów outdoorowych. Od wczesnych lat 90. marka dostarcza lekkie, trwałe i nowatorskie rozwiązania dla podróżników, alpinistów, kajakarzy oraz miłośników natury. Sea To Summit to również przykład świadomego podejścia do środowiska – firma wykorzystuje surowce pochodzące z recyklingu i aktywnie angażuje się w inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
| Waga | 105 g |
|---|---|
| Kolor główny | Clear |
| Wymiary | 19 x 11,5 x 6,5 cm |
| Materiał główny | TPU |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| EAN | 9327868039715 |
| Kod producenta | ATLTPUC/UNI/ONESIZE |
| Producent | Sea To Summit |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Nie potrzebowałem całego zestawu, ale dostałem też wodoodporną saszetkę – której akurat potrzebowałem! Plastik lepszej jakości niż w produktach bezmarkowych. Używam ich do różnych płynów. Nie wspomniano/pokazano opcjonalnej wkładki zmniejszającej otwór dla lepszej kontroli, co jest miłym dodatkiem.
Brak opinii