To najlepsze okulary, jakie udało mi się kupić w tej cenie – nie zawiodły mnie. Szybki są naprawdę wysokiej jakości i są odporne na zarysowania, co jest rzadkością w podobnych okularach za tę kwotę – poprzednie okulary łatwo się rysowały po upadku czy otarciu. Cały komplet zgadza się z opisem. Wydają się solidne i sztywne, ale świetnie dopasowują się do twarzy, nie powodując ucisku ani śladów nawet przy długim noszeniu. Zdecydowanie polecam.
Lekkie i wytrzymałe okulary ochronne wyposażone w 3 wymienne wizjery. Zapewniają ochronę balistyczną oczu oraz chronią w 100% przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Pozbawione są dolnej części ramki, dzięki czemu nie ograniczają pola widzenia.
Powłoka Anti-Fog zapobiega parowaniu wizjerów, a powłoka Anti-Scratch zwiększa odporność na zarysowania. Zauszniki skonstruowane są w sposób umożliwiający regulację kąta pochylenia, pozwalając na ich optymalne dopasowanie do preferencji użytkownika. Pasek na szyję zabezpiecza okulary przed upadkiem lub zgubieniem.
Normy:
- EN 12312-1,
- ANSI Z87.1+,
- STANAG 2920/4296,
- EN 166 FT.
W zestawie znajdują się:
- pasek na szyję,
- etui z mikrofibry,
- pokrowiec.
Dane techniczne
Kolor oprawy: Olive
Kolor wizjerów: Smoke, Clear, Orange
Oprawa: PC impact
Wizjery: poliwęglan
Waga: 36 g
Producent: Swiss Eye, Niemcy
| Materiał szkieł | Poliwęglan |
|---|---|
| Materiał oprawki | Poliwęglan |
| Kolor oprawki | Czarny |
| Kolor szkieł | Multikolor |
| Klasa wytrzymałości | F |
| Polaryzacja | Nie |
| Filtr UV | Tak |
| Przyciemnienie | Tak |
| Etui w zestawie | Tak |
| Waga | 36 g |
| Płeć | Męska |
| EAN | 4046375404230 |
| Kod producenta | 15619401 |
| Producent | Swiss Eye |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Produkt odpowiada opisowi. Mam dobre wrażenia z zakupu. Zestaw kompletny – zawiera trzy wymienne wizjery, woreczek i ściereczkę z mikrofibry, pasek na zauszniki i etui na cały zestaw. Możliwość regulacji kąta nachylenia i docisku.
Brak opinii