Plecak mógłby mieć większą pojemność – jest odpowiednio szeroki, ale dosyć płaski. Można by go poszerzyć i dzięki temu zmieściłby kilka litrów więcej.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Duży plecak wyprawowy o pojemności 80 litrów wykonany z wytrzymałej i odpornej na przetarcia Cordury 700. W plecaku zastosowano standardowe dla konstrukcji rurowych zamknięcie na klapę. Do jej zapięcia służą 2 klamry na pasach o regulowanej długości. Model Pathfinder MKII doskonale sprawdzi się na kilkudniowej wyprawie w górach.
Główna komora może zostać podzielona na dwie mniejsze. W górnej części na klapie umieszczono praktyczną kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny. Dodatkowo po bokach producent rozmieścił dwie otwarte kieszenie np. na butelki z wodą lub termos. Frontowa, płaska kieszeń doskonale sprawdzi się do chowania hełmu lub kasku wspinaczkowego. Boczne panele z naszytymi taśmami w systemie MOLLE dają możliwość doczepienia dodatkowych kieszeni lub ładownic.
System nośny stanowią regulowane szelki z miękkim obszyciem ograniczającym ryzyko obtarcia ramion. Szelki są szerokie i wyprofilowane w taki sposób, aby ciężar rozkładał się równomiernie na barkach. Regulacja systemu nośnego V2 pozwala dopasować długość pleców do wzrostu użytkownika poprzez zmianę położenia górnej części systemu i doczepienie jej wyżej lub niżej do pętli z tyłu plecaka. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu podczas wędrówki w terenie pas piersiowy również można regulować pod względem wysokości położenia.
Warto także wspomnieć o dodatkowych trokach i pasach kompensacyjnych, które pozwalają zamocować do plecaka przedmioty, które nie mieszczą się w jego wnętrzu. Chwyt transportowy umieszczony z tyłu plecaka ułatwiają przenoszenie bagażu w rękach.
W zestawie z plecakiem znajduje się również pokrowiec przeciwdeszczowy.
Dane techniczne
Kolor: Olive
Pojemność: 80 litrów
Materiał: Cordura 700
Wymiary: 840 x 350 x 220 mm
Waga: 3250 g
Producent: Tatonka/Tasmanian Tiger, Niemcy
MILITARY jest dealerem premium marki Tasmanian Tiger.
Tasmanian Tiger to niemiecka marka wyspecjalizowana w tworzeniu profesjonalnego wyposażenia taktycznego, dedykowanego wojsku, formacjom policyjnym oraz służbom ratowniczym. Powstała w 1999 roku jako część firmy Tatonka GmbH i od początku działalności konsekwentnie stawia na jakość, precyzję oraz pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji. W ofercie znajdują się m.in. plecaki bojowe, kamizelki taktyczne, torby medyczne, modułowe ładownice i szeroka gama akcesoriów zgodnych z systemem MOLLE. Nazwa marki nawiązuje do wymarłego tygrysa tasmańskiego – symbolu siły, wytrzymałości i zdolności do przetrwania w trudnych warunkach. Sprzęt Tasmanian Tiger cieszy się uznaniem użytkowników na całym świecie, będąc synonimem niezawodności w terenie i w działaniach operacyjnych.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
|---|---|
| Zapięcie komory głównej | Zamknięcie klapą |
| Dedykowana kieszeń na laptop | Nie |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Siatka dystansująca | Nie |
| Ilość komór | 1 |
| Wymiary | 840 x 350 x 220 mm |
| Pojemność | 80 l |
| Liczba kieszeni | 5 |
| Main color | Olive |
| Materiał główny | 100% Cordura 700D |
| Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz | Tak |
| Kompatybilność z systemem nawadniającym | Tak |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Waga | 3250 g |
| EAN | 4013236098761 |
| Kod producenta | 7622.331.UNI |
| Producent | Tasmanian Tiger |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 4
-
-
Plecak jest trwały i dobrze zaprojektowany.
-
Solidny i przestronny pojemnik. Z pewnością jest wart swojej ceny.
-
Plecak jest niezwykle wygodny, wytrzymały, pojemny i ma zgrabną sylwetkę. Zdecydowanie wart swojej ceny, szczególnie podczas promocji.
Brak opinii