Zamów do 23:00 z gwarancją dostawy w sobotę |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Zegarek Traser P67 Officer Pro TS - Black

Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
2 250,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - sobota 14.03
    Złóż zamówienie jeszcze przez:
    024054
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 71
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 225 punktów = 112,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
2 250,00 zł

Zegarek Traser P67 Officer Pro TS - Black

Szwajcarski zegarek na rękę charakteryzuje się mechanizmem kwarcowym Ronda 715. Koperta o średnicy 42 mm została wykonana ze stali nierdzewnej i pokryta ochronną powłoką PVD. Zakręcana koronka i dekiel zegarka chronią wnętrze przed wilgocią. Model wyróżnia się klasą wodoszczelności 10 ATM, co zapewnia ochronę podczas pływania i kąpieli. Ambasadorem marki Traser w Polsce jest były funkcjonariusz elitarnej Jednostki Wojskowej GROM - Paweł Mateńczuk "Naval".

szkło szafirowe z antyrefleksem, podświetlenie Trigalight

Na tarczy znajduje się datownik ukazujący aktualny dzień miesiąca oraz wskaźnik 24-godzinny. Całość chronione jest przez odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, co zwiększa czytelność przy nasłonecznieniu. Wskazówki, indeksy i O-ring na tarczy wykonane zostały w technologii Trigalight, co ułatwia odczyt godziny w ciemnościach. Jasnozielone i pomarańczowe podświetlenie Trigalight z mikrorurek wypełnionych trytem zapewnia stałą iluminację do 25 lat.

wskaźnik wyczerpania baterii, funkcja stop-sekunda

Wskaźnik wyczerpania baterii EOL alarmuje o niskim napięciu, spowalniając ruch wskazówki sekundowej. Funkcja stop-sekunda zatrzymuje sekundnik przy wyciągnięciu koronki z koperty, co pozwala na precyzyjne dostosowanie godziny.

tekstylny pasek

Komfort noszenia zegarka zapewnia tekstylny pasek typu NATO. Pasek przymocowano do koperty za pomocą sprężynek, co zapobiega jego przypadkowemu poluzowaniu się na nadgarstku.

Najważniejsze cechy

  • podświetlenie Trigalight
  • wskaźnik wyczerpania baterii
  • koperta ze stali szlachetnej z powłoką PVD
  • szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
  • wodoszczelność na poziomie 10 ATM
  • mechanizm kwarcowy Ronda 715
  • datownik
  • wymiary koperty 42 x 10,7 mm
  • pasek tekstylny
Więcej informacji
Płeć Męska
Smartwatch Nie
Materiał obudowy stal
Rodzaj mechanizmu Kwarcowy
Zasilanie zegarka Renata 371
Pasek Parciany
Szkło Szafirowe
Alarm Nie
Datownik Tak
Stoper Nie
Podświetlenie Tak
Wodoodporność 10 ATM / 100 m
Wstrząsoodporność Tak
NFC Nie
Kalendarz Nie
Kompas Nie
GPS Nie
Barometr Nie
Termometr Nie
Wysokościomierz Nie
Chronograf Nie
Krokomierz Nie
Licznik kalorii Nie
Pomiar tętna Nie
Pulsoksymetr Nie
Waga 95 g
EAN 7630027705621
Kod producenta 111066
Producent Traser

Oceń ten produkt jako pierwszy