NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dziś z dostawą w piątek!

Latarka Wuben PL01 Black 650 lumenów - Army Green

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
99,95 zł
Dostępne warianty produktu:
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
99,95 zł

Latarka Wuben PL01 Black 650 lumenów - Army Green

Lekka i kompaktowa latarka w formie długopisu. Wyposażona w wysokowydajną diodę 315D, zdolną do emitowania światła o mocy maksymalnej 650 lumenów.Innowacyjny reflektor oferuje wysoki współczynnik oddawania barw na poziomie CRI>90, co zapewnia wierne odwzorowanie oświetlanych kolorów.

aluminiowa obudowa, norma ip68, odporność na upadki i klips

Korpus latarki wykonano z lekkiego, wytrzymałego aluminium lotniczego i dodatkowo pokryto trwałą anodyzacją HAIII klasy wojskowej. Wysoka klasa szczelności IP68 gwarantuje odporność na zanurzenie na głębokość do 2 metrów przez 60 minut. Dodatkowo, urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 2 metrów. Na obudowie znajduje się sprężysty, dwukierunkowy klips, umożliwiający przymocowanie długopisu do krawędzi kieszeni lub innych elementów oporządzenia.

4 tryby pracy, prosty w obsłudze przycisk

Tryb pracy / moc / czas pracy:

  • High / 650-150 lumenów / 1 min - 60 min
  • Med / 150 lumenów / 2 h 30 min
  • Low / 50 lumenów / 7 h
  • Moon / 1 lumen / 125 h

Na końcu korpusu znajduje się prosty w obsłudze przycisk, umożliwiający zmianę trybu pracy oraz włączanie/wyłączanie urządzenia.

zasilanie bateryjne i pozłacana sprężyna

Latarka zasilana akumulatorem o pojemności 650 mAh, który w nagłych przypadkach można zamienić na dwie baterie AAA. Akumulator ma gniazdo ładowania USB-C oraz diodę LED, która wskazuje poziom naładowania.

najważniejsze cechy

  • moc do 650 lumenów
  • wysokowydajna dioda 315D
  • wysokie CRI dla lepszych kolorów
  • lekka i kompaktowa
  • 4 tryby pracy
  • sprężysty klips
  • wykonana z trwałego aluminium
  • norma IP68
  • odporność na upadki do 2 metrów
  • zasilanie akumulatorowe lub bateryjne
Wuben


MILITARY jest wyłącznym dystrybutorem marki Wuben w Polsce.


Wuben to marka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu nowoczesnych latarek i akcesoriów oświetleniowych, łącząca zaawansowane technologie z trwałością wykonania. Oferta obejmuje modele EDC, latarki taktyczne, czołówki oraz konstrukcje specjalistyczne, często wyposażone w funkcje takie jak regulacja strumienia światła czy tryby awaryjne, w tym SOS. Do produkcji wykorzystywane jest wytrzymałe aluminium lotnicze, a obudowy spełniają normy wodoodporności IPX, co zapewnia niezawodność nawet w wymagających warunkach. Sprzęt marki Wuben znajduje uznanie zarówno wśród profesjonalnych użytkowników, jak i entuzjastów aktywności outdoorowych. Firma angażuje się również w działania społeczne, realizując inicjatywę „Light Up Your Life”, w ramach której dostarcza oświetlenie do społeczności dotkniętych katastrofami naturalnymi.

Więcej informacji
Maksymalny strumień światła 650 lumenów
Wiązka światła szeroka
Tryby świecenia Tak
Czas pracy w trybie maksymalnym 1 + 60 min
Czas pracy w trybie wysokim 150 min
Czas pracy w najsłabszym trybie 125 godz.
Typ zasilania Wymienny akumulator + bateria
Rodzaj akumulatora/baterii 1x Akumulator
Kolor główny Army Green
Akumulator w zestawie Tak
Materiał obudowy aluminium
Klasa wodoszczelności IP 68
Klips w zestawie Tak
Opaska na głowę Nie
Etui w zestawie Nie
Długość 134,9 mm mm
Średnica 14,9 mm
Waga 45 g
EAN TYMWUBENCZASEAN1
Kod producenta PL01 ARMY GREEN
Producent Wuben

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. T... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Mała i wszechstronna latarka do wykonywania prac wymagających dokładnego odwzorowania kolorów (czyli wszelkich czynności, które wymagają perfekcyjnego oddania barw), dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw. Testowałem ją zarówno z dołączonym akumulatorem, jak i z bateriami AAA oraz akumulatorami Ni-Mh i w każdym przypadku otrzymałem dużo światła. Warto wspomnieć, że tryb najwyższej mocy dostępny jest tylko przy użyciu oryginalnego akumulatora producenta lub kompatybilnego, natomiast z bateriami AAA pozostałe tryby również są możliwe do użycia. Latarka ma bardzo szeroki rozsył światła, praktycznie rozjaśnia całe moje mieszkanie, ale jest też wyraźnie zarysowany punktowy obszar, który płynnie łączy się z rozświetleniem. To nie jest typowa lampa zalewowa, ale świeci wystarczająco szeroko, by doskonale sprawdzić się jako codzienna latarka EDC – zwłaszcza, że 650 lumenów może się przydać przy aktywnościach na zewnątrz w pobliżu domu. Polecam tę latarkę ze względu na jej niewielki rozmiar, dużą moc świecenia oraz wysokiej jakości diodę CRI.

Brak opinii