WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Waluta
Schowaj Czytaj więcej

Firma Surefire to producent wysokiej jakości noktowizorów i latarek. Ta legendarna w militarnym środowisku firma zajmuje się produkcją specjalistycznego oświetlania dla służb mundurowych. Latarki tej firmy cechuje wysoka wytrzymałość oraz równie wysoka moc osiąganego światła. Surefire słynnie z wykorzystywania materiałów najwyższej jakości. Produkty tej firmy sprawdzają się na polu walki i podczas codziennego wykorzystywania, niestraszne im są wyprawy w góry czy do lasu. Latarki Surefire to produkty dla specjalistów wymagających od sprzętu bezbłędnego działania, jak i dla każdego wymagającego od latarki wytrzymałości oraz jakości podczas korzystania z niej na co dzień.    

Firma Surefire powstała w roku 1979 i już od tamtego roku nastawiła się na produkcję latarek wysokiej jakości. Ciężka praca zaowocowała i sprawiła, że marka Surefire jest teraz synonimem wysokiej jakości, na którą wpływają wytrzymałość oferowanych produktów i osiągane przez nie parametry techniczne. Produkty Surefire są cenione przez specjalistów i wymagających użytkowników na całym świecie.   

Surefire to amerykańska firma produkująca wysokiej jakości latarki. Każda latarka Surefire charakteryzuje się wytrzymałością oraz wysoką mocą uzyskiwanego światła. Cechy wymagane przez pracowników służb mundurowych czy na górskich szlakach. Urządzenia wykonane są z trwałych materiałów takich jak np. aluminium lotnicze czy nitrolon. Stosowanie takich materiałów pozwala na uzyskanie niezwykle wytrzymałej konstrukcji, nie rezygnując jednocześnie z oczekiwanej od ręcznych latarek lekkości.  Lekkość urządzenia pozwala na korzystanie z latarek nie tylko podczas zadań specjalnych, sprawdzą się również jako codzienna latarka typu EDC.   

Jako źródło światła w latarkach stosowane są diody LED, te pozwalają na uzyskanie wysokiej mocy światła latarki. Wykorzystywane diody są również bardzo wydajne, co przedkłada się na długi czas pracy urządzenia bez potrzeby ładowania akumulatora bądź wymiany baterii.  Urządzenia Surefire do zasilania wykorzystują akumulatory w popularnych standardach np. RCR123A, występują też modele napędzane bateriami AA oraz ze wbudowanymi akumulatorami litowo-jonowymi ładowanymi przez złącza USB. Latarkom niestraszne też są warunki pogodowe, gdyż Surefire produkuje również modele wodoodporne. Pozwala na to swobodne użytkowanie różnych modeli latarek Surefire podczas deszczu lub dużej wilgotności. Często używając latarki w pracy lub w trakcie podróży, może Cię spotkać nieprzewidziany deszcz. Posiadając w takiej sytuacji latarkę wodoodporną, nie trzeba martwić się o jej przemoczenie. Światło uzyskiwane w latarkach jest barwy białej, dla kogoś wymagającego większej ilości kolorów warto się zainteresować modelami wyposażonymi w dodatkowe diody o innych kolorach np. Niebieską, bądź z diodą migającą podczerwienią. Dodatkowe opcje kolorystyczne czy podczerwień przydadzą się, aby rozpoznać sojusznika na polu walki.   

Cenione przez zawodowców na całym świecie latarki surefire w sklepie Military.pl to gwarancja jakości i pewność zakupu niezawodnego sprzętu. Wysoki standard wykonania sprawia, że produkty Surefire cieszą się dużą popularnością zarówno w branży militarnej, jak i wśród osób pracujących w służbach mundurowych – należą do nich między innymi policjanci, żołnierze, strażacy. W ofercie posiadamy latarki do ogólnego użytku codziennego i bardziej specjalistyczne modele takie jak np. latarki do zamocowania na hełm.  

Modele w naszej ofercie są zasilane zarówno powszechnie dostępnymi bateriami (AA czy AAA), jak i popularnymi typami akumulatorów (np. RCR123A), modele ze wbudowanymi akumulatorami ładowane są przy pomocy portu USB. Surefire to sprzęt zapewniający długość działania, wytrzymałość i lekkość potrzebną w nagłych wypadkach, dlatego najbardziej wymagający użytkownicy tych produktów docenią ich walory. Niezależnie od tego, czy jest to latarka potrzebna Ci do pracy, czy ma być tylko noszona codziennie na wypadek nagłej potrzeby, urządzenie Surefire dowiedzie, że produkty tej marki są niezbędnym wyposażeniem każdego ekwipunku.  

W naszym sklepie znajdziesz wiele modele latarek Surefire, które doskonale sprawdzą się podczas najcięższych zadań i podczas codziennego użytkowania.