Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta
  • Naszywki narodowe

    Podkreślanie swojej narodowości oraz patriotyzmu dla jednych nie ma szczególnego znaczenia, a dla innych to sprawa kluczowa, świadcząca o honorze, dumie i poczuciu przynależności. Szczególnie dla tych drugich przygotowaliśmy ofertę naszywek tzw. morale patch, które spersonalizują Twoją odzież czy plecak i nadadzą im indywidualnego charakteru. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór naszywek wojskowych i militarnych o charakterze narodowym oraz przypinek, gap i wpinek. Wśród dostępnych produktów znajdziesz flagi, orzełki wojskowe, emblematy oraz inne symbole.

    Naszywki militarne pełnią rolę wojskowych emblematów, noszonych przez bardzo wiele grup np. przez żołnierzy, operatorów jednostek specjalnych, grupy sportowe czy kluby motocyklowe. Są chętnie wybierane także przez drużyny airsoftu, ułatwiając w ten sposób identyfikację członka grupy. Wzmacnia to poczucie więzi i przynależności zespołowej. Służą jako wyróżnienie z tłumu i sposób na ozdobienie swojej odzieży i przedmiotów codziennego użytku. Naszywki narodowe oprócz poprawienia i wzbogacenia aspektu wizualnego, oprócz wyróżniania nas z tłumu, mają też za zadanie wyrazić nasze patriotyczne poglądy – w tym przypadku dumę z pochodzenia czy też poczucie solidarności z określonymi formacjami wojskowymi. Naszywki narodowe zainspirowane są w dużej mierze polskimi barwami flagi i tematyką narodowością. Niektóre naszywki nawiązują także do rodzajów Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, np. Wojsk Obrony Terytorialnej czy do konkretnych jednostek wojskowych takich jak GROM czy Formoza. Wśród emblematów znajdziesz wiele wariacji motywu flagi narodowej, także z elementami kamuflażu czy wersji zgaszonej. Producent KAMPFHUND wypuścił także serię naszywek posiadającą identyfikator IFF/IR działający w paśmie podczerwieni oraz świetle widzialnym, który służy do sprawnego rozpoznania wojsk własnych w nocy lub warunkach słabej widoczności. Polecamy także ,,korpusówki” Wojska Polskiego, gapy spadochronowe czy też przypinane orzełki Wojsk Lądowych. Wśród oferowanych na naszej stronie produktów znajdziesz także flagi zagranicznych państw.

    W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zarówno naszywek narodowych, jak i przypinek, dzięki którym w prosty sposób spersonalizujesz swoją odzież. Naszywki wykonane zostały w kilku różnych technologiach. Część z nich to modele wykonane w technologii 3D z wysokiej jakości, wytrzymałego i elastycznego PVC. Produkty wykonane trójwymiarową techniką są niezwykle czytelne i wyraźne. Pozostałe modele wykonane zostały techniką haftu komputerowego. Przytwierdzenie naszywek jest możliwe dwojako: przyszywając emblemat na odzieży czy elementach oporządzenia lub za pomocą praktycznego rzepu. Produkty dostępne w tej kategorii charakteryzują się dużą wytrzymałością i różnorodnością wzorów.