Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta

Poncza i peleryny termiczne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Poncha i peleryny termiczne to akcesoria, które warto zabrać ze sobą na przygody w outdoorze. Te elementy odzieży wierzchniej zapewniają komfort cieplny i chronią między innymi przed wychłodzeniem. Wyposażenie się w tego typu akcesoria może mieć kluczowe znaczenie na przykład przy wypadku na szlaku. 

Peleryna termiczna jest praktycznym elementem wyposażenia każdego fana aktywności na świeżym powietrzu. Wykonana jest z materiałów o bardzo dobrej jakości, które charakteryzują się świetnymi właściwościami izolacyjnymi. Peleryny termiczne dobrze chronią przed chłodem i wilgocią, a jednocześnie są lekkie i zajmują mało miejsca w ekwipunku. Peleryna termiczna może być wykorzystana także jako mata izolacyjna w namiocie czy prowizoryczny koc piknikowy. 

Ponczo termiczne również charakteryzuje się solidną konstrukcją, dobrym składem materiałów i bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Poncza termiczne wyposażone są często w zintegrowane zatrzaski i regulowane elementy (jak na przykład paski), dzięki którym można lepiej je dopasować do sylwetki użytkownika.  

Bez względu na to, czy wybierasz się na jednodniowy trekking w górach, dłuższą wyprawę w teren czy inną wycieczkę, zawsze warto mieć przy sobie lekkie akcesoria termiczne, które zapewnią ciepło i komfort. W MILITARY.PL znajdziesz szeroki wybór poncz i peleryn termicznych od znanych i sprawdzonych producentów wyposażenia outdoorowego.