Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz najwyższej klasy okulary strzeleckie marki Beretta. To włoskie przedsiębiorstwo, produkujące głównie broń strzelecką, z historią sięgającą roku 1526. Firma zajmuje się także wytwarzaniem najwyższej jakości akcesoriów do broni palnej oraz artykułów sportowych, związanych głównie ze strzelectwem. Okulary Beretta oferują doskonałą ochronę przed rykoszetującymi odłamkami oraz łuskami. Spełniają najwyższe standardy jakości oraz normy balistyczne. Charakteryzują się ochroną, zgodną z amerykańską normą wytrzymałości certyfikatu ANSI z87.1. Szkła wizjerów wykonano z poliwęglanu. Materiał ten cechuje niezwykła wytrzymałość. Dodatkowo po trafieniu nie ma tendencji do pękania oraz nie powstają w wyniku uderzenia niebezpieczne odłamki, które mogłyby uszkodzić Twój narząd wzroku. Poliwęglan odkształci się i pochłonie energię, zapobiegając penetracji. Dodatkowo tworzywo nie kruszy się i nie łamie.

Produkty z tej kategorii polecamy przede wszystkim wymagającym użytkownikom, takim jak instruktorzy strzelectwa, zawodnicy oraz amatorzy, którzy od sprzętu oczekują czegoś więcej. Sprawdzą się jako wyposażenie dla policji oraz wojska. Właściwości oraz wytrzymałość okularów Beretta pozwalają na lata bezproblemowej eksploatacji. Solidne oprawki zapewniają doskonałe trzymanie na głowie, a nauszniki z regulacją pozwolą dopasować sprzęt do kształtu i rozmiarów Twojej twarzy. Gumki na końcach zapobiegają zsuwaniu i wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Okulary wyposażone są, w zależności od modelu, w różne klasy przepuszczalności światła oraz w wymienne wizjery. Okulary przeciwsłoneczne Beretta pozwalają na ochronę przed niekorzystnym wpływem promieniowania ultrafioletowego na Twój narząd wzroku. Niektóre wersje wyposażone są w powłoki anti-fog, zapobiegające parowaniu soczewek. Dodatkowe otwory wentylacyjne pogłębiają ten efekt, dzięki czemu możesz wykorzystywać je w każdym klimacie. Oprawki są odporne na słońce i nie blakną, a pod wpływem silnych mrozów nie pękają. 

Prezentowane artykuły to jednak nie tylko wojsko, strzelectwo i taktyka. Okulary Beretta spiszą się świetnie także na co dzień, chroniąc Twoje oczy przed wpływem wielu niekorzystnych czynników. Nadają się wyśmienicie do urban exploringu, osłaniając Twój narząd wzroku przed wystającymi deskami, kurzem czy niespodziewanie napotkanymi w ścianie gwoździami. Możesz stosować je także jako okulary rowerowe. Ochronią Cię przed gałęziami i piachem, podczas pokonywania ekstremalnych tras. Polecamy zarówno profesjonalistom, jak i osobom ceniącym sobie jakość i lubiącym aktywne spędzać czas na łonie natury. Dzięki klasie wytrzymałości F możesz stosować je jako ochronę na strzelankach airsoftowych. Bez atestowanych okularów nie możesz brać udziału w rozgrywkach, a zakup sprzętu najwyższej klasy sprawi, że będziesz miał pewność profesjonalnej ochrony.

Z okularami Beretta możesz także próbować swoich sił na w sportach ekstremalnych. Oprócz zjazdów rowerowych sprawdzą się w spadochroniarstwie, na quadach i crossie. Stworzono je z myślą o wielogodzinnym użytkowaniu, dzięki czemu są niezwykle wygodne, dopasowane i doskonale trzymają się twarzy użytkownika. Zapewniają najwyższy poziom ochrony i niewielką wagę. Okulary z tego działu są do tego stylowe. Podkreślają taktyczny, utylitarny styl i militarny charakter każdego, kto je założy. Są wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły i charakteryzuje je doskonałe spasowanie poszczególnych elementów konstrukcji. Producent zadbał o estetyczny wygląd każdego prezentowanego modelu. Przyciemniane wersje, wyposażone w polaryzację, polecamy także zawodowym kierowcom oraz lotnikom. Oprócz osłony przed silnym słońcem pozwalają uniknąć odblasków i zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo na trasie lub w przestworzach. Bez względu na wykonywany zawód, sport czy hobby, okulary taktyczne Beretta pozwolą Ci na chwilę radości, wynikającą z posiadania najwyższej klasy ochrony, wyjątkową wygodę noszenia oraz miły dla oka design. Projektowane są z myślą o ciężkich warunkach, przez co masz pewność, że nie zawiodą Cię w trudnej sytuacji. Polecamy zakup dodatkowych akcesoriów, takich jak etui do przenoszenia Twoich nowych okularów, płyny do czyszczenia oraz anti-fog. Te i inne gadżety znajdziesz bez problemu na naszej stronie internetowej, w pozostałych zakładkach. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą okularów i gogli w naszym sklepie internetowym Military.pl.