Zamów do 22:00 kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek

00 g 00 m 00 s
Waluta

Lornetki Hawke

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Powiększenie (x)
Średnica obiektywu (mm)
Szkła optyczne
Układ
Powłoka antyrefleksyjna
Wodoodporność lornetki

13 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1799,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

13 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Lornetka Hawke to przyrząd optyczny przeznaczony do obserwacji odległych obiektów.  Świetnie nadaje się do obserwacji dzikiej przyrody, ponieważ można za jej pomocą dostrzec najdrobniejsze szczegóły ptactwa lub zwierząt. Przydaje się również tym, którzy służą w służbach mundurowych i potrzebują lornetki do precyzyjnej obserwacji terenu.

W ofercie MILITARY.PL znajdziesz szeroki wybór lornetek Hawke o różnych parametrach powiększenia i średnicy obiektywu. Dostępne są między innymi modele: 8x42, 10x42 czy 10x50. Wybrane lornetki Hawke wyposażone są w dalmierz laserowy, który umożliwia precyzyjny pomiar odległości od obserwowanego obiektu, kąta nachylenia oraz wysokości. Ważną cechą lornetek Hawke jest to, że są one wypełnione suchym azotem, co zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem wody, wilgoci, kurzu i zanieczyszczeń. Dzięki temu lornetki te mogą być używane bez względu na warunki zewnętrzne.

Lornetki Hawke oferowane w MILITARY.PL wykonane są z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy pęknięcia. Zapewnia to wieloletnie użytkowanie sprzętu bez konieczności jego częstej naprawy lub wymiany. Z kolei gumowa powłoka na korpusie lornetki gwarantuje pewny chwyt. Znacząco zwiększa to komfort użytkowania i minimalizuje ryzyko przypadkowego wyślizgnięcia się lornetki z rąk podczas obserwacji.